Nacional Travel - Krāpšana

NEKAD NEBRAUCIET AR SIA National Travel !
Ļoti skumji,ka saskāros tieši ar šo aģentūru. Pamanīju internetā piedavāto ceļojumu uz Lietuvu: no 22.09.18 -2 dienu ceļojums uz Anīkščiem-Viļņu-Traķiem ar iespēju apmeklēt Viļņā viskrāšņāko gaismas un uguņošanas šovu visās Baltijas valstīs ( X International fireworks festival )! 50,00 € x 1 gab.
Kopā: 50,00 €.Piereģistrējos sākumā viņu portālā un samaksāju. Maksājums saņemts 11.08.2018 g. Pl.08:41. 28.augustā pl. 19-53 saņēmu zvanu no Sia Nacional Travel ,kur viņi pateica un pēc tam uzrakstīja uz e-pastu sekojošo:
Zvanīju un rakstīju ,ka vienā nummurā ar svešu vīrieti nepiekrītu nakšņot,tāpēc piedāvāju rast iespēju atrisināt šo nelāgo situāciju vai atgriezt naudu 50EUR.
Rezultātā, mans konts tika bloķēts viņu portālā ,uz maniem telefona zvaniem neatbildēja neviens no norādītajiem tālruņiem .Rakstīju , lai uz manu e-pastu atsūta info, no kuras vietas Rīgā aties autobuss uz Lietuvu 22.09.2018. Diemžēl,info par ceļojumu netika saņemts!
Kupons tika atsūtīts 25.09.2018.g. SIA NACIONAL TRAVEL, izkrāpa no manis 50 EUR par ceļojumu,kurā es nemaz netiku! . Ok,50 eur nav daudz,bet tā ir manis nopelnītā nauda,lai tā vnk izmestu! Es ļoti daudz ceļoju pa pasauli un paldies Dievam ,ka šis ceļojums bija tepat un lēts.Mani zaudējumi varēja būt daudz lielāki,ja es izvēlētos braukt caur šo aģentūru piemēram uz Horvātiju vai Itāliju utt.
Tāpēc,ja vēlaties izbojāt savas jaukās brīvdienas,tad gan droši ar viņiem varat doties ceļā! SABOJĀTS GARASTĀVOKLIS BŪS NODROŠINĀTS VĒL ILGU LAIKU PĒC CEĻOJUMA!
LAI JUMS VEICAS ATRAST NORMĀLU CEĻOJUMU AĢENTŪRU UN JŪSU SAPŅI PIEPILDĀS !

Papildināts Jurāte Bicona "Vācijā" 26.09.2018

Papildināts Jurāte Bicona "Vācijā" 26.09.2018

donna b 26.09.2018

Ja tu tik daudz un talu pa pasauli celo, tiesam nevari uz Lietuvu ar autobusu vai auto aizbraukt? Uz po pasu Vilnu ar Lux Express 14 eur turp-atpakal.

L Lapsene00 12.12.2019

Katram cilvēkam ir brīva izvēl kā ceļot! Kāpēc jāizmanto sabiedriskais transports, ja ir ekskursijas bus, kurš pieved pie objektiem un gids, kurš rūpējās par daudzām lietām. Katrā ceļojuma variantā it savi plusi un savi mīnusi. Bieži vien grupas ceļojums uz vairākām dienām var sanākt lētāk nekā braucot individuāli.

U uzulins2 10.10.2018

Varu apliecināt ka ar Nacional Travel var doties ceļojumā, jo par tādu naudu kā Nacional Travel ne viens cits nenodrošina labu autobusu, labu izmitināšanu.
Pats devos augstāk minētajā ceļojumā uz varu apliecināt ka brauciens bija Super labs.

J Jurate Bicona 11.10.2018

Super.Priecajos ,ka Tev paveicas.