www.sudzibas.lv N. Fjodorova veterinārā prakse Neizprotošs, apmāts ar naudu un neko nerisina

N. Fjodorova veterinārā prakse - Neizprotošs, apmāts ar naudu un neko nerisina

Atnācu risināt visnotaļa netipisku atgadījumu ar kaķi - nepārtraukti vemj un pāris dienu laikā no gana apaļīga runcīša pārvērtās kaulu kambarī. Tas nozīmē - vetārstam ir jāpiepūl smadzenes un kaut ko arī jāizdomā, jāsaprot, kas tad lēcies kaķim, jo šoreiz nav klasiskā sterilizēšana, kastrācija, atnagošana vai zoba izraušana.
Un te nu sākās - tiku apbērts ar dažādākajiem medicīnas terminiem, pārmetumiem par to, "kā tad es varu nezināt, cik daudz kaķis dienā izdzer/ izčurā", pēc manas atbildes "normāli" sekoja lekcija par to, kas nu kuram šķiet normāli un neviens jau mililitrus neskaita.
Nezinu, varbūt toreiz viņam bija nejauka diena vai kāda cita kaite piemetusies, bet pēc vitamīnu un fizioloģiskā šķidruma ievadīšanas man tā tikai nedaudz ieminējās, ka vajadzētu arī asins analīzes veikt, ko labāk izdomāt citā dienā. Ja reiz citā, tad citā, dakterim jau labāk zināms (toreiz man tā šķita). Tad sekoja rēķins - 27 Ls - un pāris ieteikumi + zāles.
Nākamajā dienā pārjautāju vetārstam, ko tad darīt ar asins analīzēm, un, kā izrādās, "tās taču noteikti bija jātaisa!". Aizvedu kaķi uz asins analīzēm - irādās, ka tā jau atkal skaitās kā jauna vizīte (10 Ls) + pašas analīzes arī maksās 20 Ls. Nu, nekur jau nesprukšu, gribu zināt, kas kaķim kaiš, tūlīt jau devos maksāt, bet šeit izrādās kartes nepieņem. Sarunāju, ka naudu ienesīšu tad, kad došos konsultēties par asins analīzēm. Itkā ok, Bet - kad zvanīju, lai sarunātu beidzamo konsultāciju, kurā tad visu nomaksātu "skaidrā naudā" klausulē nācās noklausīties lekciju par to, cik gan nesmuki es esmu izdarījis, "aizbēgot prom neko nesamaksājis" (un tas viss notiek brīdī, kad mēģinu norunāt tikšanos, lai par visu samaksātu un uzzinātu analīžu rezultātus).
Beidzamā konsultācija norunāta, tikšanās notiek, samaksāju par analīzēm, iepriekšējo vizīti, ceru sagaidīt kādu skaidrojumu, bet arī tas maksā, šoreiz ap 13Ls (10 - vizīte un 3 - ieteikumi).
Ļoti ceru, ka tā bija vienkārši sagadīšanās un pieļauju, ka klasiskās manipulācijas viņš prot veikt pietiekami profesionāli, bet, kad uz nākamo konsultāciju ar visu kaķi aizgāju vien pāris kvartālus tālāk uz "Pet Elite", tur esošie vetārsti nevarēja saprast, kādēļ asins analīzē nebija paņemti arī citi rādījumi, kuri bija pieejami. Pirmās vizītes bilance "Pet Elite" ar analogām manipulācijām kaķim - 13 Ls. Attieksme - perfekta.

U

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

G guntak 16.07.2013

Ar savu kaķi esmu bijis pie dr. Fjodorova vairākkārt un problēmu par diagnozes noteikšanu, ārstēšanu nav bijis, jo kaķim palicis labāk situācijās, kad citi vetārsti nav spējuši diagnosticēt, kāda slimība kaķim. Jā, padārgi, bet pirms konsultācijas, ārstēšanas iespējams uzzināt cenrādi un vērsties pie cita vetārsta, ja maksa par lielu.