MyDates - Krāpšana

Kas tas lūdzu par mistisku iepazīšanās portālu mydates!? Kad autorizējos, nāk desmitiem vēstuļu no itkā reālām sievietēm ar itkā reāliem profiliem. Dažām aizrakstu, tālāk portāls prasa samaksu-caur mistiskiem kontiem, nezin arī par ko īsti-nav nekādu noteikumu! Manā skatījumā tā ir totāla krāpšana. Varbūt kādam vēl ir bijusi kāda pieredze ar šo portālu!? Viņi tagad te visur skatos reklamējas! Tak arī jābūt arī kādiem noteikumiem, cieņai pret klientu.

E Ervīns Rudzītis 21.04.2020
Krāpšana

Kas tas par portālu MyDates!?Autorizējos-nāk itkā daudz vēstuļu no itkā reālām sievietēm!Bet lai tālāk aizrakstītu viņām prasa kādu mistisku samaksu!Nezin pat par ko..Tiešām nevienam te nekas nav sakāms!?

V vegangains 21.04.2020

Kāpēc lai Tev nāktu desmitiem vēstuļu no reālām sievietēm?
Viņi arī uzvārās uz tādiem jefiņiem, hei, varbūt šis Tev palīdzēs mazliet nākt pie prāta.

E Ervīns Rudzītis 21.04.2020

Nu es jau arī vēl neuzķēros-neesmu vairs tik jauns!Kā tad viņas var uzvārīties gudrīt..!?Bet es rakstu par problēmu kā tādu ja saprati!Droši vien ne viens vien vīrietis ir ticis izmantots..

O Oh well 22.04.2020

Gan jau arī nodokļus nemaksā [slēpt]@ m4ukas!

:D

V vitols 22.04.2020

Kompjūters sūta jau iepriekšsagatavotus skaistus tekstus automātiski!Lai tu ieietu kārdinošā vilinājumā un maksātu par portāla izmantošanu!

R Rolands77 04.05.2020

Man jau ar liekas tufta, ka prasa naudu par visu, nespēj atkauties no pielūdzējām :D, es vienreiz samaksāju - sēdēju ar sliktu omu un domāju paflirtēt, a pēc ~10 vēstulēm atkal prasa naudu - tad gan sapratu - reāla apdiršana.

R Rolands Veveris 30.05.2020

MyDates.. Aiz pautiem viņus tos krāpniekus.. Es tā jau izmisis sestdienā, minci gribēju noraut, jauns priekš manis portāls, uz mutes kritis neesmu, bet personas (mindžas, kas aicina 10x gb 1h laikā) nav īstas..
Nu tak kāds viņām prikols īsus teikumus rakstīt?!?! 1,50 eiro par 1 sms?!? Nopietni?!.. Vienā sprediķī saspraud, kas Tev sakāms, un vēlāk cits iesprauž,- viss.. Finita.. Nēe redz, viņām interesē ar ko nodarbojos.. Pastāsti kā iet.. Ko tiesi meklēju.. Kuru tas pis, ja profilā visd pateikts.. Es pret to dispečerīti, - kas tur fantazē, to šizofrēniki ar plašo bet seklo iztēli- pudeli savu nedadzerto gatavs pret pieri pārlauzt.. R. I. P. Saturday mood

K Krasts 01.06.2020

Reāla krāpšana! Tiklīdz piedāvā sarakstīties savā e-pastā, seko dažādas atrunas, kādēļ tas neesot iespējams! Uzmanieties!