MyDates - Krāpšana

Kas tas lūdzu par mistisku iepazīšanās portālu mydates!? Kad autorizējos, nāk desmitiem vēstuļu no itkā reālām sievietēm ar itkā reāliem profiliem. Dažām aizrakstu, tālāk portāls prasa samaksu-caur mistiskiem kontiem, nezin arī par ko īsti-nav nekādu noteikumu! Manā skatījumā tā ir totāla krāpšana. Varbūt kādam vēl ir bijusi kāda pieredze ar šo portālu!? Viņi tagad te visur skatos reklamējas! Tak arī jābūt arī kādiem noteikumiem, cieņai pret klientu.

E Ervīns Rudzītis 21.04.2020
Krāpšana

Kas tas par portālu MyDates!?Autorizējos-nāk itkā daudz vēstuļu no itkā reālām sievietēm!Bet lai tālāk aizrakstītu viņām prasa kādu mistisku samaksu!Nezin pat par ko..Tiešām nevienam te nekas nav sakāms!?

P PurvaBrideejs 21.04.2020

Kāpēc lai Tev nāktu desmitiem vēstuļu no reālām sievietēm?
Viņi arī uzvārās uz tādiem jefiņiem, hei, varbūt šis Tev palīdzēs mazliet nākt pie prāta.

E Ervīns Rudzītis 21.04.2020

Nu es jau arī vēl neuzķēros-neesmu vairs tik jauns!Kā tad viņas var uzvārīties gudrīt..!?Bet es rakstu par problēmu kā tādu ja saprati!Droši vien ne viens vien vīrietis ir ticis izmantots..

O Oh well 22.04.2020

Gan jau arī nodokļus nemaksā [slēpt]@ m4ukas!

:D

V vitols 22.04.2020

Kompjūters sūta jau iepriekšsagatavotus skaistus tekstus automātiski!Lai tu ieietu kārdinošā vilinājumā un maksātu par portāla izmantošanu!

R Rolands77 04.05.2020

Man jau ar liekas tufta, ka prasa naudu par visu, nespēj atkauties no pielūdzējām :D, es vienreiz samaksāju - sēdēju ar sliktu omu un domāju paflirtēt, a pēc ~10 vēstulēm atkal prasa naudu - tad gan sapratu - reāla apdiršana.

R Rolands Veveris 30.05.2020

MyDates.. Aiz pautiem viņus tos krāpniekus.. Es tā jau izmisis sestdienā, minci gribēju noraut, jauns priekš manis portāls, uz mutes kritis neesmu, bet personas (mindžas, kas aicina 10x gb 1h laikā) nav īstas..
Nu tak kāds viņām prikols īsus teikumus rakstīt?!?! 1,50 eiro par 1 sms?!? Nopietni?!.. Vienā sprediķī saspraud, kas Tev sakāms, un vēlāk cits iesprauž,- viss.. Finita.. Nēe redz, viņām interesē ar ko nodarbojos.. Pastāsti kā iet.. Ko tiesi meklēju.. Kuru tas pis, ja profilā visd pateikts.. Es pret to dispečerīti, - kas tur fantazē, to šizofrēniki ar plašo bet seklo iztēli- pudeli savu nedadzerto gatavs pret pieri pārlauzt.. R. I. P. Saturday mood

K Krasts 01.06.2020

Reāla krāpšana! Tiklīdz piedāvā sarakstīties savā e-pastā, seko dažādas atrunas, kādēļ tas neesot iespējams! Uzmanieties!

R Rolands Veveris 03.06.2020

Nav iespejams, jo tur administracijā nav latviski runajoši darbinieki.. Tik viens puisis recepšinā ir bijis un pratis runāt..
Pārējās darbinieces krievvalodīgas..

R Rolands Veveris 03.06.2020

Uj 😂 ez par vienu viesniicu suudzeejos 🤣 nejaushi sajaucu. ✌️

D Dainis Macins 04.07.2020

vel, ja vinas itka istas, ieliku pie sava profila whatsapp numuru, tie spragoni momenta nodzesa, lai tik cilveks maksa 4,99 eur par 4-5 vestulem, aizsuta, tad atkal 4,99 un butu galigi pizgec...

D Dainis Macins 04.07.2020

neperciet neviens monetas, tad tik tiem spragoniem bus viegla nauda, plus vel ja piesaistis bankas karti, vispar novilks visu naudu nost un bus pizgec, galvenais, ka sitos spragonus varetu policija nahrenizet, bet sitadiem nekas nav!

O otto7772 30.07.2020

Domāju ka profili lielāko tiesu ir īsti bet sarunas notiek ar sistēmas operātoriem! Tiešsaistē tu nemaz netiec kā no vienas puses tā no otras puses! Tā ka tas skaitās iepazīšanās portāls tad tā ir tīrā krāpniecība jo tu nekomunicē ar otru pusi bet operātoriem kas ir kādi 4-5! Šim portālam ir kādi 4 vēl citi bet īpašnieki vieni un tie paši!

I imlero77 16.08.2020

Pilnīgi piekrītu. No vairākām sievietēm nāk vienas un tas pašas vēstules. Vārds vārdā.

I Ints Kalnins 19.08.2020

pilnīgi piekrītu,galvenais,ka to draķi nevar izdzēst,jo uz e-pastu neviens neatbild.reklāmas visos galos.

A Aivars Rentovičs 24.07.2022

Te laikam iet uz apdiršanu latviski sakot numurus samainam ,nevar neviena dama iedot savu numuru es varu bez problemam,,. Bet teikšu foršas izlasitas damas seksigas feinas cepuri nost kaju virsu..