Mydates, idates, iflirts, fetoo, mdtes, moredates - Nereģistrējaties ;)

Sveiki, informācija tiem, kas nezina par šo cloudwoker. Iestājoties pie viņiem darbā tu esi krāpnieku pusē, viņi maksā tev 0.07 centus par katru nosūtīto sms un tu čakarē latviešu vīriešus atbildot uz sms, ko cilvēks raksta sievietēm ar cerību tikties, bet rezultātā nekad netiksies, jo tur atbild moderatori cilvēks maksā par katru ziņu 1.00 eur (50 monētas) ar cerību, ko sasniegt, bet jūs, tikai atbildāt ar atmaksām utt. Viņu platformas ir Mydates, Idates, Iflirts, Moredates, Fetoo Whatsflirts, Mdates, tie, kas tur reģistrējās esat informēti, atbild moderatori, kā arī loģiskās domāšanas, reģistrējoties pēkšņi raksta tik daudz sievietes? Esat uzmanīgi, lietotāji, nereģistrējieties tur! 🙂 jauku dienu vēlot kiss administrācija.

E

M Miks333 27.02.2023

Pilnīgi piekrītu sūdzībai, nezinādams piereģistrējos un to pašu pieredzēju, tur nav reāli profili, visas grib ievilkt tikai garā sarakstē. Kad sataisīju paralēlos profilus, tad viss skaidri palika redzams, masveidā sūt vārds vārdā vienādas ziņas no dažādiem cilvēkiem. Tad kad iemaksātā nauda beigsies, tad uzrakstīs kāda skaista meitene kas grib satikties, lai tik iemaksā vēl, protams reāli meiteni nedabūsi.