www.sudzibas.lv MX Parks SIA, Ainavas tehnika Krāpšana, slikts serviss

MX Parks SIA, Ainavas tehnika - Krāpšana, slikts serviss

Labdien!
Saskāros ar krāpnieku, kas jūsu mājas lapā ielika sludinājumu par Zemes apstrādes darbiem. Sazinājos uz norādito telefona numuru, vārdā Rihards, un mutiski vienojāmies par darāmajiem darbiem.
Rezultātā netika aparta Zeme un izfrēzēta, bet bija likvidēti krūmi un nopresēta augsne, kuru nevarēja pielietot stādīšanai un cits Zemes arājs pat sūdzējās, ka arkls nevarēja normāli uzart un ka Zeme nemaz nav bijusi uzarta. Tātad dārza Zeme netika aparta un izfrēzēta kā tikām vienojušies (jo būs jāstāda dažādi augi un augļu koki) , bet kārtīgi nopresēta. Pēc mana telefoniskā lūguma (jo nebiju apmierināta ar darba kvalitāti, tāpēc biju piespiedu kārtā atradusi citu Zemes arāju) aicināju man kompensēt salauztos vārtiņus, kas radās pēc šī pakalpojuma sniegšanas, kā arī kompensēt man otrreizēja darba veikšanu jau citam Zemes arājam. Uz ko saņēmu ņirgājošu atbildi telefoniski no minētā Riharda, ka viņš apstrādājot tāda veidā zemi un tas nav paredzēts kartupeļu stādīšanai

sakarā ar visu iepriekš minēto lūdzu izņemt šādu pakalpojumu sniedzēju no jūsu sludinājumiem, lai netiktu apkrāpti citi cilvēki un pakalpojumu ņēmēji.

Pielikumā krāpnieku uzņēmuma rēķins un mans veiktais bankas maksājums.

Ar cieņu, Ingrīda Nīlsena

I

A Ainavas Tehnika 09.02.2023

Labdien, Ingrīda!

Jūsu īpašumā tika veikta krūmu mulčošana, zemes rekultivācija un līdzināšana. Tika izpildīti visi darbi, kas pirms darbu veikšanas tika saskaņoti ar Jums. (Pievienojam objekta foto fiksāciju pirms un pēc darbu izpildes) Mūsu tehnikas specifika paredz zemes pieblīvēšanu pēc zemes rekultivācijas.

Kā jau pārrunājām telefona sarunā, mūsu uzņēmums klientiem nodrošina pakalpojumu pēcapmaksu, lai klients varētu pārliecināties par izpildīto darbu kvalitāti un pieņemt tos bez pretenzijām. Jūsu maksājuma uzdevums apliecina, ka rēķins no Jūsu puses tika apmaksāts tajā pašā dienā, kad tika veikta darbu izpilde, kas kalpo kā apliecinājums darbu pieņemšanai no klienta puses.

Mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos klientiem ir iespēja iepazīties ar uzņēmuma veikto darbu bildēm un video, tādā veidā rodot pārliecību, ka mūsu pakalpojuma veids un kvalitāte atbildīs klienta vēlmēm. Ļoti žēl ka radusies šāda situācija un ceram ka šādu situāciju nebūs nākotnē.

Ceram, ka Jūsu augi un augļu koki novērtēs mūsu veikto ieguldījumu Jūsu īpašumā un priecēs Jūs ik dienu!

Ar cieņu,
Ainavas tehnika

I ingri 09.02.2023

"Meliem īsas kājas!". Nekādā gadījumā neiesaku šo Uzņemuma pakalpojumus nevienam. Apmaksa notika uzreiz , jo bija uzticība, ka Latvija ir maza un viens otru pazīst vai vismaz neatļausies darīt darbu ar krāpšanu. Zeme nebija lietojama pēc Jūsu pakalpojuma, jo bija nopresēta, par ko nebijām pat runājuši, kur nu vēl vienojušies. Pat ar lāpstu nevarēja neko uzrakt, un kur nu vēl iestādīt. Variet savas Pasaciņas citiem stātīt, lai veicas Jums tāpat! Darbs bija izdarīts slikti! Gan jau viss Jums atgriežas atpakaļ, Dievs nav mazais bērns!