www.sudzibas.lv MX Parks SIA, Ainavas tehnika Krāpšana, slikts serviss

MX Parks SIA, Ainavas tehnika - Krāpšana, slikts serviss

Labdien!
Saskāros ar krāpnieku, kas jūsu mājas lapā ielika sludinājumu par Zemes apstrādes darbiem. Sazinājos uz norādito telefona numuru, vārdā Rihards, un mutiski vienojāmies par darāmajiem darbiem.
Rezultātā netika aparta Zeme un izfrēzēta, bet bija likvidēti krūmi un nopresēta augsne, kuru nevarēja pielietot stādīšanai un cits Zemes arājs pat sūdzējās, ka arkls nevarēja normāli uzart un ka Zeme nemaz nav bijusi uzarta. Tātad dārza Zeme netika aparta un izfrēzēta kā tikām vienojušies (jo būs jāstāda dažādi augi un augļu koki) , bet kārtīgi nopresēta. Pēc mana telefoniskā lūguma (jo nebiju apmierināta ar darba kvalitāti, tāpēc biju piespiedu kārtā atradusi citu Zemes arāju) aicināju man kompensēt salauztos vārtiņus, kas radās pēc šī pakalpojuma sniegšanas, kā arī kompensēt man otrreizēja darba veikšanu jau citam Zemes arājam. Uz ko saņēmu ņirgājošu atbildi telefoniski no minētā Riharda, ka viņš apstrādājot tāda veidā zemi un tas nav paredzēts kartupeļu stādīšanai

sakarā ar visu iepriekš minēto lūdzu izņemt šādu pakalpojumu sniedzēju no jūsu sludinājumiem, lai netiktu apkrāpti citi cilvēki un pakalpojumu ņēmēji.

Pielikumā krāpnieku uzņēmuma rēķins un mans veiktais bankas maksājums.

Ar cieņu, Ingrīda Nīlsena

I