www.sudzibas.lv MVA Ramata Alus sardeles

MVA Ramata - Alus sardeles

Varbūt kāds arī ir uzķēries uz MAXIMAS atlaidēm ar ALUS SARDELĒM - MVA. Ja tas skaitās gaļas izstrādājums tad es nezinu!!! Uzsildot āda kā balons piepūšas ar gaisu un masa nav izprotama - un šķīst uz visām pusēm. Kā var tādu iztrādājuma sastāvu izdomāt?

A Aleksandrs 08.11.2008

Biju pirkusi rez.galas komb.sardeles, suni needa, jamet bij ara, bet MVA ruletes diezgan labas.

L LLLL 08.11.2008

Maxima jau tās sardeles neražo, bet tikai pārdod!

A Aleksandrs 08.11.2008

Un ko tu ar to gribeji teikt?

L Lepi 08.11.2008

Marci- nopērc, tad uzraksti, kā garšoja? Sardeles tikkai suņiem der.

I inga 08.11.2008

Jā es arī tādās iegrābos, vienkārši pretīgi!

A Aleksandrs 09.11.2008

Es tadas neperku, jo galas ieksa tur nav, tikai soja un kim.piedevas, diemzel.

V vienkārši- 09.11.2008

nepērc vairs un nebļausties. nav vienīgās tādas sardeles. uz cenu apskatījies? nu, karbonādi gribēji tai desas izstrādājumā par tādu cenu?

Q q7 15.02.2009

arī auksti kupinātā Kundziņu desa kas bija pa 1, 99 2gb.Maximā arī ir galīgi garām!

A Artis 29.03.2009

Vai tad MVA vispār kaut ko ražo no gaļas????Nezinu nevienu produkcijas veidu, kur varētu sajust gaļas garšu.

A Artis 24.05.2009

Un vēl Sinepju desa ir pilnīga suņu barība.

A Ance 27.06.2011

Es arī kaut kad nopirku tās Alus sardeles un piekrītu, ka pilnīgi neēdamas. Un tagad - domāju, nu vai tad tik tiešām tas MVA tik slikts, uz akciju nopirku žāvētu krūtiņu. Nemaz ar tik lēta nebija. Diemžēl atkal nācās vilties. Gaļa tāda pusgatava, nevarēja sakošļāt.

Tas jau nekas, ka produkcija viņiem lēta, tas jau nenozīmē, ka jātirgo neēdamas lietas. Par tādu pašu cenu esmu pirkusi citas firmas sardeles un bija ēdamas, vismaz nebija tā dīvainā masa.

Un dīvaini, ka maximā akcijas MVA produkcijai ir katru mēnesi. Citām firmām nav tik bieži.

T ToDace 27.06.2011

Gaļas izstrādājumus pirkt Maximā ir pašnāvība, jo leiši Latvijā salasa visus zemnieku kritušos lopus, ko pārstrādā pārtikas izstrādājumos, tos savukārt iztirgo Maximās.Vari iedomāties, ka vasarā siltā laikā tā gotiņa jau kādu diednnakti ir gulējusi pie kūts, un mušas sadējušas tūkstošiem oliņu, no kuriem jau izšķīlušies kāpuri.To visu nomērcē marinādē un pēc tam samaļ.

R Rēzeknietis 27.06.2011

Kopš Rēzeknes gaļas kombinātu nopirka čečeni, neviens vietējais šo produkciju vairs nepērk.Toties tuvākajā apkārtnē neredz nevienu klaiņojošu suni vai kaķi.Ar to var izskaidrot to faktu, kādēļ šis sardeles suņi un kaķi neēd.