Mustang grili - Krāpšana

Labdien. Esmu ļoti nepatīkami vīlusies iegādājoties šogad mustang vienreizējos grilus vasarai 18gb. ,3 oriģinālos iepakojumus. Kopa 54gb. , kur katra grila izmaksa ir ap.4.00eur. , ko esmu darījusi jau vairākus gadus un ieteikusi Mustang grilu produkciju saviem draugiem in paziņam. Tagad iegādātajiem griliem ir zudusi kvalitāte un manas subjektīvas domas, tā ir patērētāju krāpšana. Iededzinot paralēli 4 grilus, tikai 2grili Pilda cepamdesu cepšanas funkciju, pārējie divi neuzsilst un oglītēs, ka instrukcija tika minēts nepaliek pelēkas un nesilda, neveic cepšanas funkciju, kam sis grils ir paredzēts, tagad esmu nezina, ko darīt tālāk, jo paralēli iededzinot 4grilus, tika veikta filmēšana, ka 2grili nedeg, un mans budžets cies un manas patērētāju tiesības tiek pārkāptas. Tika sabojāta piknika noskaņa ar draugiem, ka ari visas dienas svētku noskaņojums 26.06.23g. Savos vārda svētkos. Kopa bija12 vienreizējie grili kas neveica cepšanās funkcijas. Pieņemu iespēju, varbūt ražošanas tehniska kļūda, varbūt kas cits. Ka tagad man juridiski pareizi un korekti rikoties.28923394.

H