Mustang apsardze - Krāpšana

Neiesaku ka darba devēju. Nostrādājot iepriekš mīnētā firma 6 mēnešus, vairākas reizes bija problēmas ar algas izmaksām. Par nostrādātam 300 stundām, pat nebija runas ka tev maksas virsstundās. Katru mēnesi, biju spiests zvanīt priekšniekam, par nepareizi izmaksātu algu. Darba apstākli ari ir briesmīgie. 6 mēnešus solījusi atvest tējkannu, mikrovolnovku-kas ari ir palicis solījumos. Visi grafiki stādās ar roku, bez parakstiem. Nekādas algu Lapiņas nesaņemsiet, jo grāmatvedība ka tada viņiem neeksistē. Tev var atvest vnk skaidro naudu un samaksāt par nostrādātu mēnesi. Uzrakstot atlūgumu, mustang apsardze nemaksā par neizmantotu atvaļinājumu, ka ari mēnesi Ludza pagaidīt galējo aprēķinu. Uz zvaniem neviens tev neatbild, tikai atrakstās ar izziņām. Uz jautājumiem, par galējo aprēķinu, viņiem ir viena atbilde-ja turpināsi spiest, izdarīsim tā, lai tu vairs nestrādā apsardzē. Fiziskas apsardzes priekšnieks krists ir vnk neadekvāts pipars, kurš iekrīt histērijā, kad sak viņam draudēt ar darba inspekciju, sak bļaut, draudēt ar mistiskam nepatikšanām. Uzzinot, ka par firmas pārkāpumiem, tiks ziņots atbilstošajam institūcijām, skraida pa objektiem un maina grafikus, lai piesargāt savu pakaļu, noņem objektos stundas likmi ar atpakaļ ejošu datumu. Par visiem pārkāpumiem gatavojas iesniegums uz valsts darba inspekciju