www.sudzibas.lv Mūsa Motors Nekvalitatīvs klientu apkalpošana, sistemātiska termiņu neievērošana un nekvalitatīvi veikts darbs.

AtrisinātaMūsa Motors Rīga - Nekvalitatīvs klientu apkalpošana, sistemātiska termiņu neievērošana un nekvalitatīvi veikts darbs.

Septīto reizi sanācis ir tā, ka man pēc Mūsa Motors Rīga servisa mašīna tiek atgriezta ar defektiem, kuri radušies nekvalitatīvu remontdarbu procesā.
Šoreiz pēc OCTA gadījuma, kurā biju cietušais, tika veikts kreisā sāna remonts, ka arī bampera nomaiņa.
Defekti pēc remonta nopietni- šofera pusē gan tuvas gan tālās gaismas stars ir stipri par augstu (APDRAUD SATIKSMES DROŠĪBU), nestrādā kreisais miglas lukturis, dzinēja aizsargs nav kārtīgi pieskrūvēts, mašīnai nav korekta savirze, kā arī vēl jo projām nav uzstādīta gumijas atdure durvim- defekts kuru jau solīja novērst 4. reizi.
Kā arī jāatzīmē tas, ka detaļas tika gaidītas ilgāk kā mēnesi, man vismaz 3 reizes tika mutiski paziņots, ka pazvanīs, ja remontdarbi ilgs ilgāk kā līdz lieldienām, taču tas netika izdarīts.
Remontdarbi netika veikti norunātajā termiņā (līdz Lieldienām) un vairākas detaļas- dzinēja reste un ritenis vēl ir jāgaida.
Diemžēl jāatzīst ka Mūsa Motors Rīga nav spējīgi kvalitatīvi veikt virsbūves remontu, apkalpot klientus, kā arī mācīties no iepriekšējām klienta sūdzībām un darbinieku pieļautajām kļūdām. Nerekomendēju šo servisu.

23.04.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Toms Baltacis 26.04.2022

MūsaMotors pārstāvis sazinājās ar mani, vienojāmies par tālāko remonta procesu, uz atkārtotā remonta laiku tiek nodrošināts maiņas auto, defektus solīja visus novērst.

Good Intentions 23.04.2022

Ilgāk kā līdz lieldienām sanāk pēc lieldienām nevis līdz lieldienām.

Good Intentions 23.04.2022

Par atzvanīšanu, kas vispar mūsdienas atzvana. Bēdīgi, bet fakts.

T Toms Baltacis 01.05.2022

Nu saņēmu no Mūsa Motors Rīga otro reizi mašīnu, plastmasas vietā, lampas noregulētas, taču iedegās lampiņa, ka kautkur iespējams problēma ar kontaktu (nekas kopā nespīd ar viņu, tātad nekas traģisks). Ik pa brīdim nedeg kreisais pagriezienradītājs, šofera puses lampai regulācija ķeras.