Mūsa Motors - Krāpšana

Pavisam nesen man ļoti "paveicās" apmeklēt super oficiālo "Volvo" servisu. Pierakstījos uz ritošās daļas diagnostiku. Apsolīto 30 minūšu laika nogaidīju vairāk par 2 stundām, kā rezultātā pēc prasītās problēmas nekas netika atrasts! Tomēr atraduši ļoti nopietnu problēmu, citāts: "plaisas zobsiksnai", ar piedāvājumu pēc iespējas ātrāk to saremontēt. "Mūsa motors" servisa piedāvājums izmaksāja 588 eiro! Protams, problēma ir ļoti nopietna! Tāpēc uzreiz dodos pie sava meistara to labot. Kā izradās, visas jaunās detaļas nopirkt var pa 150 eiro, ar cilvēka darbu kopā ap 200 eiro. Bet galvenis pārsteigums bija redzēt veco zobsiksnu bez neviena skrāpējuma, tīro, ar kuru vēl var ilgi mierīgi braukt. Kurā vietā plaisas meistaram vai servisa politikai - tā arī palika noslēpums! Bet noteikti atradīsies arī tāds, kurš nedomājot atdos savu "Volvo" labot pa astronomisko naudu! Un bez vajadzības to darīt! Cienījamie klienti, esiet uzmanīgi un pārbaudiet paši visu teikto šajā jaukajā servisā.

H Hyper Repih 22.03.2017

Да ремень на Volvo стоит заменить 200 - 300(максимум) евро. Поэтому не самый лучший вариант ремонтироваться в оффициальных сервисах. Цены там неадекватные, а качество там не лучше

Z Zhanna Godjajeva 22.03.2017

Nu trojnaja cena eto norma dlja oficialjnih servisov...no v boljshij shok menja privelo vranjo po povodu starogo remnja,na kotorom net zacapin,a napisali-treshini!