Mūsa Motors - Auto serviss

Mūsa Motors apkalpo apdrošinātājus, veicot auto remontu. Pēc padarīta darba atrādīja mašīnu. Viss labi, tikai miglinieks jānomaina, jo svīst ciet. To laikam tāmē nebija ierēķinājuši... Tad nu miglu vēlāk nomainīja, tikai dekoratīvo uzliku virs tās pieskrūvēja ar nestandarta skrūvi - 6stūris pa vidu. Šo faktu atklāju, kad noplīsa autiņš ceļa vidū un vajadzēja vilkt. Zem uzlikas ir vieta, kur āķēt trosi, bet klāt tai netiek, jo pievilkts ar kreiso skrūvi, kam nav atslēgas meža vidū... Tā nu nācās nolauzt dekoratīvo uzliku, lai tiktu klāt stiprinājumam! PALDIES MŪSA MOTORS LABAJIEM MEISTARIEM PAR VIŅU NETĪRAJIEM UN ATRIEBĪGAJIEM DARBIEM!!!

A aņka 18.09.2010

Lai dzīvo!

V volvo ipašnieks 25.10.2011

Tādai tātad jābūt. Volvo komplektā ir jābūt 6 kantim - tas ir standartā. Man volviķī ir.