www.sudzibas.lv Mūrnieks Neuzticams mūrnieks

Mūrnieks - Neuzticams mūrnieks

Neieteiktu uzticēt mūrēšanas darbus mūrniekam, kas aktīvi reklamējas LR2 tirgū ar telefona numuru 26458285 no Valmieras.

Nevaru komentēt neko par viņa mūrēšanas prasmēm, jo līdz tam vienkārši netikām. No maija regulāri solīja, ka brauks - tad jūnijā, tad pēc Jāņiem, tad Augustā noteikti, lai neuztraucoties. Kā pienāca augusts, tā vienkārši pazuda un pārstāja atbildēt uz zvaniem vai sms. Lieki piebilst, ka zvanot no cita numura gan atcerējās, kā var atbildēt uz telefonzvanu. Grūti teikt, kādēļ tā, bet solīt uzmūrēt krāsni, pārlikt regulāri datumu un tad vienkārši pazust pirms apkures sezonas sākuma, maigi izsakoties ir cūcīgi un neprofesionāli.
No otras puses, varbūt labi arī, ka tā, pēc tam sazinoties ar citiem mūrniekiem, bija arī komentārs, ka viņam regulāri nākoties labot šī mūrnieka nekvalitatīvos darbus.

Tā kā, ja ir iespēja, izvairieties, netrūkst arī citu profesionālu un uzticamu mūrnieku.