Mums noteikti ir pa ceļam (ex Muižniece) - Avārija

Pirmkārt, tā sen vairs nav ne Muižniece, ne Ceļa Vējšš (jā, jā, ar diviem š), bet Kumels Media. Bet, ja jautā šoferim, kam pieder licence, tiek nosaukta firma AUTOTRANZIT S. Nemainīgs palicis sauklis "Mums noteikti ir pa ceļam" un braukšanas stils.

2013.gada 9.februārī notika DIVAS šī pārvadātāja avārijas - viens busiņš, kas izbrauca no Rēzeknes 4.30 avarēja starp Aizkraukli un Konknesi. Otrs, kurš izbrauca no Rēzeknes 8.00 un kurā biju pati - apmeta kūleni Kūku pagastā. Paldies Dievam visi dzīvi. dažus smagus smadzeņu satricinājumus un ribu lūzumus un vieglas mugurkaula traumas (un nedēļu Jēkabpils slimnīcā) var jau neskaitīt, tāpat kā citas autobusa pasažieres zaudēto bērniņu. Varbūt jāpagaida, kamēr kāds būs beigts, tad varēs tiesāties? Tik tiešām killeriuzceļiem

P.S. Palasiet atsauksmes internetā, pirms dodaties ar viņiem ceļā. Un lai Dievs stāv jums klāt