www.sudzibas.lv Muižas klēts SIA Slikta apkalpošana

Muižas klēts SIA - Slikta apkalpošana

Pirmdien, 6. Decembrī, iepērkoties "muižas klēts" SIA, ievēroju interesantu situāciju - pārdevēja, kas stāvēja pie kases un apkalpoja klientus, nekautrējās izmantot mobilo telefonu. Caur telefonu kārtoja savas privātās darīšanas un vēl apkalpoja klientus. Diezgan nepatīkama situācija un jutos neērti. Brīžiem radās sajūta, ka traucēju viņai runāt pa telefonu. Aizejot mājās sapratu, ka pusi no tā ko vēlējos iegādāties, nemaz nenopirku, jo pārdevēja ar savu uzvedību daļēji traucēja iepirkšanos.

G Gulbenietis 10.12.2021

Brauc uz Limbažiem vai Tūju pēc maizes, tur pilni plaukti. Pa telefonu nezinu vai ļauj saimnieks pļāpāt darba laikā.

Paldies jaukajām "Muižas klēts" pārdevējām, kuras jau daudzus gadus mūs laipni apkalpo.Nepievērsiet uzmaņību vietējām intrigantēm, kuras šoreiz,muļķīgā kārtā, ir atklājušas savu identitāti!

Good Intentions 10.12.2021

Nopietni?🤦‍♂️

C cecem 04.05.2022

Bet ja paskataas uz pirceejiem,kas pie letes vaaraas pa telefonu un aiztur paarejos pirceejus ,taadeelj,ka nav laika padomaat ko vajag,jaarunaa tachu ir/