www.sudzibas.lv Muciņa I. zvērināta advokāta birojs Nekorekti un neprecīzi sastādīts līgums

Muciņa I. zvērināta advokāta birojs - Nekorekti un neprecīzi sastādīts līgums

Bija nepieciešams sastādīt dzīvokļa pirkuma līgumu, pirms došanās pie notāra epastā tika nosūtīta prasītā informācija. Jau atrodoties mājās, pēc līguma parakstīšanas konstatēju, ka pirkuma līgumā norādīta nepareiza informācija par kredīta un ķīlas līgumiem (līguma numuri un datumi) , kā arī vēlāk banka informēja, ka līgums nav korekti sastādīts, jo trūkst informācijas par to, kādā veidā notiek naudas pārskaitīšana (jo dzīvoklim bija jau kredītsaistības ar banku) . Uzreiz uzsāku telefonisku komunikāciju ar uzņēmumu, uz ko saņēmu atbildi, ka pati tādu līgumu parakstīju un viņi neko papildus nedarīs. Jā, atzīstu, mana kļūda, ka nepārbaudīju pilnīgi visus ciparus, bet neienāca prātā pārbaudīt to, ko iepriekš biju sūtījusi uz epastu un pat līdzi paņēmu un atrādīju, es tomēr maksāju profesionāļiem 121eiro par līguma izveidi, varēja jau spēt pārkopēt pāris ciparus pareizi un pievienot punktu par to, kā bankai ir jāveic naudas izmaksa.

P