MSG kurjers

Uz??mums aicina darb? velokurjerus/es. Vajadz?gs savs velosip?ds, mobilais t?lrunis. Darbs pilnu darba dienu; labs atalgojums, atkar?gs no padar?t?.

J Janis 28.04.2007

Ja juus negribat buut apkraapts uz naudu,un,ja jums uztrauc juusu veseliiba,nekaadaa gadiijumaa neiesaistieties ar sho kraapniecisko firmu.Shii firma soliit sola daudz,bet naudu nemaksaa.Iesaku arii nopietnaam firmaam atteikties no shaas firmas pakalpojumiem.

V Vineta 20.06.2007

Manuprāt, tas, kurš kautko tādu raksta, stādā pie konkurentiem par kapeikām un dzied bosa dziesmiņu, es arī kādu laiku šai firmā strādāju, šeit cilvēkus nebaro ar solījumiem, bet izskaidro reālo situāciju. Attieksme pret darbinieku visnotaļ lojāla un iecietīga, arī samaksa par padarīto darbu- krietni lielāka kā citās līdzīgās kompānijās. Tā lūk

K Kārlis 02.02.2010

Protams tikai nevajag! maksā tikai kapeikas un ja kas gadās tad firma nepalīdz!Ar naudām arī kavējās.

Algu kavešanas

Neejiet strādāt tajā kurjerma.tur laika nemaksā algas un vēl tiem ,kas aizgājām prom neizmaksāja atvalinajuma naudu. ...dēļ naudas kavešanas jau 4kurjeri aizgajam prom. Ja ir iespēja ejiet uz velokurjers un šai firmai ar līkumu.

Death_magnatic 18.09.2017

Msg kurjers. Es ar teiksu kad šeit kavējas ar labām un attieksme reizēm loti super.uzrakstīju patieso atlūgumu prieksniecite vēl traci saka taisīt.nice nice. Nevaru sagaidīt kad ši firma beigs pastāvēt. Neejiet uz šito kruto kantori. Ejiet uz velokurjers.

Death_magnatic 18.09.2017

šeit kavējas ar( labām) algām ...sorry mazā kluda