MPE NETS - internets

Noteikti neiesaku izvēlēties šo uzņēmumu SIA "MPE NETS". Lietoju internetu kādus 7-8 gadus. Internets dārgs un reizēm nestabils - sākotnēji māksāju 19Ls, tad ap kādiem 16Ls, tad pārgāju uz vājāku pieslēgumu pa 12 Ls. Tad beidzot nolēmu pāriet pie cita provaidera. Sākās jau ar to, ka bija problēmas atslēgties - sazvanīt kā parasti problēmas, tad uzināju, ka jābrīdina vismaz mēnesi ieprieks, jāraksta iesniegums utt. Nolēmu sev nesarežģīt dzīvi un pateicu, ka pa internetu vairāk nemaksāšu. Tajā pat mēnesī jau pieslēdzu Baltcom internetu pa 9 Ls - salīdzinājumā ar mpe ātrums daudz labāks un stabils. Bet tad pārsteigumi sākās pēc gada - mpe pieprasīja samaksāt pa 4 mēnešiem pluss vēl kaut kāda mistiska summa par interneta pagaidu atslēgšanu un draudi ar parādu piedziņas kompānijām un soda procentiem. Teicu, ka varu samaksāt par pēdējo nesamaksāto mēnesi nevis kautkādu apsurdu summu ko paši izfantazējuši. Viņu piedāvājums bija slēgt ar viņiem jaunu līgumu uz 2 gadiem :), tad parādu atlaidīšot. Uz šo šantāžu protams neiekritu un turpinājām apsurdo sarunu par viņu izfantazēto parādu. Sākotnēji intreses pēc nākamajā mēnesī pārbaudīju vai vēl darbojās mpe internets - internetu viņi bija jau atslēguši (viņi tā parasti dara, ja laicīgi nesamaksā). Taču tagad viņi apgalvoja, ka internets bija atlēgts pēc 3 mēnešiem + 1 mēnesis jāmaksā par to ka mēnesi iepriekš bija jābrīdina un tad jau pagaidu atlēgšanas maksa. Beigās jau viss bija tā apriebies, ka piekritu samaksāt pa 3 mēnešiem un ko arī viņi beigās piekrita, bet tad pastkastītē atradu vēstuli no parādu piedzinējiem - mpe jau lietu bija nodevuši viņiem, kur jau summa bija lielāka kā sākotnēji prasītā. Beigās gan viss nokārtojās - samaksāju pa tiem 3 mēnešiem, pieprasīju un arī dabūju lapu no mpe, ka neēsmu vairs neko parādā un oficiāli atslēdzos no viņu pakalpojumiem. Īsi sakot ar viņiem sanāca pilnīgs sviests. Godīgi sakot nevienam neiesaku izvēlēties šo kompāniju, kā arī citas mazās kompānijas, kuru pakalpojumi nemaz nav tik labi, kā viņi paši reklamē un beigās vēl sāk parazitēt uz pašu klientiem, ja tie mēģina atslēgties.

Ceru, ka kādam mana pieredze ar šo kompāniju palīdzēja.

K

I Irene 08.01.2013

Divus gadus esmu bijusi viņu kliente. Internets gan nav visai ātrs un dārgs, bet stabils. Darbinieki un tehniki ļoti atsaucīgi. Šajā ziņā par sadarbību ar šo kompaniju palikuši vislabākie iespaidi. Ja kas gadījies ar internetu, atbrauc kā agrā rīta stundā tā vēlā vakara stundā. Nekāda papildus papildus summa par izsaukumu no manis netika ņemta. Divu gadu laikā izsaukt tehniķi nācās divas reizes.

K Karborators 09.01.2013

>>> smīkņa
1. Šāds punkts kad jābrīdina vismaz mēnesi iepriekš ir tikai MPE. Parasti pilnīgi pietiek ar brīdināšanu tekošajā mēnesī, ka no nākamā meneša pakalpojumu vairs neizmantosi. Šāds punkts ir pilnīgi debīls, jo ja vēlies pieslēgties citam provaiderim, kuram ir akcija, tad tāpat tev vel nāksies MPE samaksāt par esošo un nākamo mēnesi. No telefonu operātoriem var atslēgties kaut vai no rītdienas, ja vēlies.
2. Viņi internetu atslēdza nākamā meneša vidū, kad bija piefiksējuši, ka par pagājušo mēnesi neēsmu samaksājis, taču pieprasīja maksu par 4 mēnešiem + vēl kaut kādu mistisku summu.
3. Nebrīdinot klientu tika mākslīgi audzēts parāds un pieprasīta nauda par nesaņemtu pakalpojumu.

Vainīgs varbūt biju vienīgi tur ka neuzrakstīju oficiālu iesniegumu, bet viss pārējais gan bija vienkārši klienta čakarēšana.

D Damir 04.06.2016

Такие горе-сервисы нужно учить судом.

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

Вам не надо было идти на поводу и оплачивать 3 месяца услуг которыми Вы не пользовались.И эта компания прекрастно знает что любой суд будет на Вашей стороне поэтому дело до суда бы не дошло.Кстати Балтком тоже не из лучших компаний.Бас нет таким беспределом не занимается и скорость хорошая и оплата 8.85 тоже хорошая..кстати если без работы остались и не можете вовремя платить то стоит только на эмайл сообщить и они всегда идут на встречу.

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

smīkņa я сама сталкивалась с той же проблемой когда с Балткома переходила в Бас нет...поэтому знаю что пишу.А почитав Ваши коменты создаётся впечатление что Вы перепутали сайты и решили початиться не на том сайте.Здесь люди деляться своими проблемами и просят коменты о помощи в решении своих проблем.Вам бы в Фейсбук или Драуги перейти и там поумничать о взрослой жизни и бреде который в реальной жизни твориться..по ходу не доросли Вы ещё.

K Karborators 26.02.2013

>>> smīkņa
:), smīkņa tā vien liecina, ka esi vēl bērns un līdz pieaugšanai Tev vēl tālu. Vai vispār saproti par ko ir komentārs un par ko vispār te cepies??? Pēc būtības, tas bija retorisks jautājums, jo atbildi es jau zinu...
Bet lai paliec vismaz mazliet gudrāks, tad paskaidrošu Tev lietas būtību - runa iet par attieksmi pret klientiem nevis par to cik rūpīgi biju izlasījis līgumu. Piedevām es biju klients daudzus gadus un te neiet runa par to kaut kādiem 2 gadiem, kas rakstīts līgumā. Jā es piekrītu, ja šis incidents nonāktu līdz tiesai, tad iespējams tiesa atdzītu mani par vainīgu, jo nebiju samaksājis par pēdējo mēnesi, kad internets vēl reāli darbojās, lai gan vairāk to nelietoju, taču tiesa pilnībā noraidītu prasību maksāt par mēnešiem, kad internets jau bija atslēgts.
Turpmāk smīkņa iesaku Tev rūpīgāk lasīt komentārus un iedziļināties lietas būtībā, nevis pagrābs kādu frāzi un tēlot juristu - mēs visi ļoti labi zinam cik ļoti mums ir nesakārtota likumdošana un cik ļoti uzņēmumi ir nelojāli pret saviem klientiem sastādot līgumus.

K Karborators 26.02.2013

un vēl smīkņa, parādu piedzinēji nevienu nevar ielikt melnajā sarakstā, to var izdarīt tikai tiesa! To biju noskaidrojis pie pazīstama jurista, kas nodarbojas ar parādu piedziņas lietām. Protams viņi var ielikt kaut kādā savā personīgā melnajā saraksta, bet tie parasti nevienam neintresē, jo citādi sanāktu, ka ja kāds gribētu pamest savu pakalpojuma sniedzēju tā pakalpojuma sniedzējs uzreiz klientu iemestu melnajā sarakstā un klientam nekas cits neatliktu kā atgriesties atpakaļ pie iepriekšējā pakalpojuma sniedzēja :)...

D Danielgothin 29.04.2016

MPE ir mēsls un tagat viņi pievienojās NETVISION

D Danielgothin 30.04.2016

MPE NETS SIA ir sliktakā interneta kompānija Latvijā.

Latviešu tautas 04.06.2016

Вы ещё скажите что LIVAS лучше чем MPE NETS: посмеюсь от души...