www.sudzibas.lv M.P.B Projekti SIA Saņēma pakalpojumu, naudu nesamaksāja

M.P.B Projekti SIA - Saņēma pakalpojumu, naudu nesamaksāja

Šis uzņēmums SIA "M.P.B Projekti" kuru pārstāv Māris Pigožnis saņēma pakalpojumu saistībā ar mēbeļu ražošanu un protams naudu nesamaksāja. Stāstīja visādas pasakas līdz vairs neatbildēja uz telefona zvaniem.
Neiesaku šo uzņēmumu ar šiem diviem priekšgalā arī kā pakalpojuma sniedzējus mēbeļu ražošanā.
Avansus patīk paņemt, bet ar darbiem ļoti švaki, un tad sākās pasaku laiks.

E

Komentāri (7)

A AndisNT5 19.01.2023

Nāksies piekrist "Avansus patīk paņemt, bet ar darbiem ļoti švaki, un tad sākās pasaku laiks."

G Gatis2021 20.01.2023

Šīs divas tipāžas Māris un Baiba Pigožņi šo taktiku piekopj pasen. Arī pret cilvēkiem,kas pasūta mēbeles no viņiem! Paņem priekš apmaksu un darbus nepabeidz.

R roberts1985 24.01.2023

Jā par Māri Pigožni ar esmu dzirdējis šādas atsauksmes. Siguldas leģenda esot!

E Eqahterina 13.02.2023

Давайте на него в суд подадим! Я тоже пострадавшая в 2019 году, у меня есть доказательства.

A Andis90 12.03.2023

Diemžēl arī esmu saskāries ar krāpniecisku uzņēmēju Māri Pigožni, kurš paņēmis samaksu par mēbeļu izgatavošanu un uzstādīšanu, bet to nekad nav nodrošinājis. Katru reizi, kad mēģināju sazināties ar viņu, viņš pārcēla termiņu un stāstīja stāstus, kādēļ viņš nevarēja ierasties un uzstādīt mēbeles.

Uzņēmuma juridiskā adrese atrodas Siguldā, Jaunatnes ielā 3-6. Šī gan nav galdniecības darbības vieta, bet visticamāk Māra Pigožna un viņa ģimenes privātā adrese, kurā ir bijušas reģistrētas vairākas citas firmas, kuras pēc īsas laika tika likvidētas, tajā skaitā:

Wood P, SIA - Likvidēts 21.12.2020
MP WOOD WORKS, SIA - Likvidēts 17.11.2021
MP Konsultācijas, SIA - Likvidēts 14.01.2019
Citāds koks, SIA - Likvidēts 17.02.2022

Šeit varētu par iemeslu nosaukt Māra Pigožna nespēju vadīt uzņēmumu, bet lielākas aizdomas tomēr ir par to, ka Māris Pigožnis sistemātiski krāpj cilvēkus gadiem ilgi. Arī tagadējais uzņēmums SIA M.P.B Projekti ir slēdzis savu darbību, bet visticamāk drīz vien Māris Pigožnis atvērs jaunu uzņēmumu un turpinās cilvēku krāpšanu.

Māris Pigožnis, kā krāpnieks, ir jāsoda par savu negodīgo uzņēmējdarbību, kas radījusi zaudējumus daudziem cilvēkiem. Viņam jāsaskaras ar nopietnām sekām! Tāpēc ir svarīgi sadarboties, lai novērstu viņa turpmāku krāpšanu un aizsargātu citus.

A Andis90 23.03.2023

Turpmākajos linkos var atrast arī citus rakstus šajā portālā, kas attiecas uz šiem pašiem krāpniekiem.

https://www.sudzibas.lv/gintars-laizans-un-maris-pigoznis-maza-galdnieciba-ar-lielu-krapsanas-shemu-c2317254
https://www.sudzibas.lv/mpb-projekti-sia-panem-avansu-un-darbus-neizdara-c2294612

D DACE ĶIRĶE 09.06.2023

NESAPŅOJAM - ESAM MODRI!
Kā ar šiku nedēļu atpūsties Turcijā, LUX klases RIXOS SUNGATE kūrortā ar visu ģimeni par 210 euro?
Siguldiešiem, bet tagad jau ādažniekiem, BAIBA DRELAI PIGOŽNEI un MĀRIM PIGOŽNIM tas ir izdevies!
Diemžēl raksts ir par minēto personu negodīgu rīcību, nevis par lētu luksusa ceļojuma iespēju… vēlamies brīdināt līdzcilvēkus, tūrisma un citu pakalpojumu sniedzējus par iespējamiem riskiem, sadarbojoties ar konkrēto ģimeni, kā arī aicināt apkopot informāciju un kopīgi aizstāvēt savas tiesības.
Ģimene veica ceļojuma pasūtījumu un iemaksu 2022.gada nogalē par ceļojumu aprīlī. Pienākot pirmajam pasūtījuma gala apmaksas termiņam - 05.04.2023., saņēmām zvanu no Pigožna kunga ar lūgumu maksājumu pārcelt līdz 20.04.2023., kad noteikti apmaksa tikšot veikta.
Pēc tam atkal seko skumju pilns zvans no Pigožna kunga pārcelt maksājumu pēc atgriešanās no ceļojuma uz 03.05.2023. un atkal seko jauni stāsti un solījumi…..
Stāsta morāle – neuzticēties un vēlreiz neuzticēties, šis pāris ceļā nedevās viens, bariņā ar omēm, radiem un draugiem, cits ceļotājs, Siguldas uzņēmējs, pret kuru finansiālu pretenziju nav, rakstīja, ka 100% nepazudīs, lai apmaksājam pasūtīto ceļojumu izdodot ceļojuma dokumentus.
Visbeidzot 05.05.2023. tika noslēgta vienošanās ar Baibu Drelu – Pigožni par parāda 3280 eur atmaksu līdz 15.05.2023. Vienošanās netiek pildīta.
! 29.05.2023. pie notāra noslēgts “Līgums par parāda atmaksu”, kur, jau kārtējo reizi, uzklausot ģimenes lūgumu, maksājums tiek sadalīts daļās. Pirmās daļas apmaksas termiņš bija 08.06.2023. Notāre detalizēti izskaidroja ģimenes pārstāvei Baibai Drelai- Pigožnei, kādas ir tiesiskās sekas, ja saistības netiks pildītas. Par cik parādnieki nav veikuši solīto maksājumu, rīkosimies normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (nodosim lietu izpildi parādu piedzinējiem).
Kad radās pamatotas šaubas par minētās ģimenes negodprātību, apskatījām, kāda ir publiski pieejamā informācija par minētajiem cilvēkiem – izrādās, ka par pāra darbībām, ir ievērojams skaits rakstu gan sudzibas.lv gan navuzticibas.com. Uzņēmumi tiek radīti un likvidēti viens aiz otra, apkrāpti klienti, kas veikuši iemaksas un nav saņēmuši solītās preces (mēbeles), apkrāpti sadarbības partneri, utt. Zīmīgi un sarkastiski, ka Baibas jaunais projekts SIA HELLAS BMP piedāvā izgatavot sapņu mēbeles….spriežot pēc pāra rīcības un reputācijas, ir pamatotas aizdomas, ka viņu klientu pasūtītās mēbeles (kurām visticamāk tiek prasīta avansa apmaksa) tiešām paliks tikai klientu “sapņos”.…. Detalizētāk iepazīties ar publiski pieejamo informāciju, kā arī apjautājoties paziņām par minēto pāri, negatīvas pieredzes ziņas birst aumaļām.
Kopumā rodas iespaids, ka pārim, kura ģimenē aug divi nepilngadīgi bērni (kas, starp citu, arī devās minētajā ceļojumā) morāles pārkāpumi un, iespējams, arī likuma pārkāpumi ir ikdienišķa, ierasta dzīves sastāvdaļa.
! Ja arī Tev ir ko teikt - neesi saņēmis pakalpojumu, saņēmis daļēju pakalpojumu, gadiem gaidi uz tā izpildi, vai arī ar Tevi minētie cilvēki nav norēķinājušies, droši sazinies ar mani Tālr. 29474846. Apzināta krāpniecība nav civillieta, kopā mēs varam, un ir jādara! Uzņemos apkopot, sagatavot un līdz tiesai novadīt kolektīvu iesniegumu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes