www.sudzibas.lv M.P.B. projekti SIA Paņem avansu un darbus neizdara

M.P.B. projekti SIA - Paņem avansu un darbus neizdara

Objektā ierodas pirmā dienā, lai veiktu apskati un aprēķinātu izmaksas mēbeļu izgatavošanai. Aprēķins ir gatavs "meistaram" Mārim Pigožnim tur pat objektā. Summa tiek nosaukta uzreiz pēc objekta apskates. Tiek stāstīts, ka nākamā dienā tiks veikta materiālu sagāde. Tad vakarā seko zvans, ka ja veicam priekš apmaksu 100% apmērā, varam pretendēt uz 15% atlaidi no summas. Naudai ir gatavs braukt pakaļ kaut pusnakt, lai "finansistei" Baibai Pigožnei būtu finanses! Kad nauda saņemta un pagājis solītais mēnesis, tad sākas jautrība. Katru dienu ir savi argumenti/problēmas kāpēc darbi nav izdarīti! No 2021.gada pavasara tā arī Pigožņu pārim nav izdevies atrast laiku, lai izdarītu nolīgtos un apmaksātos mēbeļu izgatavošanas darbus! Kārtīgs krāpnieku kantoris!

G

S Shshsh 07.02.2023

Diemžēl esam arī cietuši no šiem krāpniekiem. Stāsts identisks-paņem naudu un tik sāk stāstīt pasakas. Tad ignorē, tad atkal stāsta ka “rīt būs, rīt obligāti būs”…
Latvija ir tik maza, ka drīz vien šis pāris paliks bez klientiem, ko čakarēt.

A Andis90 23.03.2023

Turpmākajos linkos var atrast arī citus rakstus šajā portālā, kas attiecas uz šiem pašiem krāpniekiem.