www.sudzibas.lv M.P.B. projekti SIA Paņem avansu un darbus neizdara

M.P.B. projekti SIA - Paņem avansu un darbus neizdara

Objektā ierodas pirmā dienā, lai veiktu apskati un aprēķinātu izmaksas mēbeļu izgatavošanai. Aprēķins ir gatavs "meistaram" Mārim Pigožnim tur pat objektā. Summa tiek nosaukta uzreiz pēc objekta apskates. Tiek stāstīts, ka nākamā dienā tiks veikta materiālu sagāde. Tad vakarā seko zvans, ka ja veicam priekš apmaksu 100% apmērā, varam pretendēt uz 15% atlaidi no summas. Naudai ir gatavs braukt pakaļ kaut pusnakt, lai "finansistei" Baibai Pigožnei būtu finanses! Kad nauda saņemta un pagājis solītais mēnesis, tad sākas jautrība. Katru dienu ir savi argumenti/problēmas kāpēc darbi nav izdarīti! No 2021.gada pavasara tā arī Pigožņu pārim nav izdevies atrast laiku, lai izdarītu nolīgtos un apmaksātos mēbeļu izgatavošanas darbus! Kārtīgs krāpnieku kantoris!

G