www.sudzibas.lv Movers sasistas mantas, darbinieku attieksme, nekompetence, laika vilkšana, kavēšana!!!!

Movers - sasistas mantas, darbinieku attieksme, nekompetence, laika vilkšana, kavēšana!!!!

Labdien cienījamie iedzīvotāji!
Pasargājot Jūs un citus iedzīvotājus vēlējos informēt, ka firma Movers.lv pakalpojumus neiesaku izmantot Jums , jo pavisam nesen man bija ļoti nepatīkama pieredze.
Izvēlējos Movers pakalpojumus mantu pārvešanai. Taču sākums bija šausmīgs, jo mantu bija daudz un vajadzēja sākt laicīgi.
plkst 8 no rīta bija runāts, bet firma ieradās plkst 8.45. Katram cilvēkam var kaut kas gadīties, bet tad pabrīdini, šajā gadījumā nebija ne zvans, ne īsziņa.
Daļa mēbeles bija ar nosistiuem stūriem, gultas matracis bija nosmērēts, stikls spogulim bija ieplīsis.. bet galā runājot ar vadītāju, viņš saka, ka ceļā visādi var gadīties! Turklāt darbinieki strādāja ar lielām pauzēm, regulāri pīpējot, un velkot laiku garumā.. Protams, man par to ir jāmaksā!
Tad man radās jautājums, vai tad firma nav atbildīga par mantām? Iepriekš runājām ,un pats vadītājs, Kaspars Ritums man teica, ka viss tiks iepakots un salikts kastēs, bet tā nebūt nebija!
Es ļoti ļoti esmu vīlusies šajā firmā un cīnīšos par savu taisnību, jo līdz šim Movers nav kompensējis radītos zaudējumus.
Nākošreiz ņemšu citu firmu šādiem pakalpojumiem.
ļoti neprofesionāls darbs!!!

K kravasogre 23.03.2014

Iesaku panemt kravasogre ;) Tel. 20400300. Mes parasti neko nesitam un ja sanak kadas problemas tad pa tam ari maksajam. Kaspars