www.sudzibas.lv moust.lv Skaistie cilvēki

moust.lv - Skaistie cilvēki

Atradu šodien interesantu lapu www.moust.lv! Skaisti jau ir - lapa skaistiem cilvēkiem. Tikai skaistus apstiprinās - sava veida face control jāiziet. Bet vai šī nav sava veida diskriminācija? Varbūt uztaisīsim kādu lapu pēc rasu vai reliģiskās piederības arī?

R

T toony 17.12.2008

Nu bet tā ir domāta skaistiem cilvēkiem. Ja neesi skaista - nu tad neej tur. Kam tev par visām varītēm rauties tur, kur tevi negaida?

J Jana 17.12.2008

Uztaisām nesmuko un neveiksmīgo cilvēku saitu!

D dim 17.12.2008

ojjjjjjjj...bredovij sait.voobse ne ponravilsaaaaa

S Sanita 19.12.2008

tieši tā, es arī piereģistrējos, ar mokām, ieliku bildes un pēc tam administrācija pateica, piedodiet jūsu bildes ir nekvalitatīvas, kādām tad viņām jābūt, ja ieliku pilnīgi normālas bildes tas ir murgs ne saits...

L Liāna 16.01.2009

Es ar to pašu piedzīvoju... bet parāda ne jau ka neatbilsošas fotogrāfijas, bet gan nepietiekami foto ir ielikts...Ieliku piecas...cik tad vajadzēja??? Tāda sajūta sēž admini un koriģē: Oo, šis vai šī man nepatīk! Bloķējam! Cik papētīju arī bildes, ir arī nevisai smuki cilvēki piereģistrēti, bet citiem atkal smuka seja un atsaka, pamatojoties uz neizietu "face control"... Tiešām piekrītu Rem, mudaku saits...P.S. atvainojiet par rupjībām!!

A alexa 16.01.2009

Pats stūlbākais ir tas, ka kaut kāds Edgars (neatceros uzvārdu) sūta visiem ielūgumus uz inbox.lv . Nu tas domāts kā reklāma inbox promoutions vārdā. Sākumā es nesapratu kas par lietu un kas tas par Edgaru, bet tā kā man ir 2 pastkastītes inboxā un abām pienāca šīs ielūgums- bija skaidrs, ka moust.lv meklē apmeklētājus.

I Irina 16.01.2009

Hе сайт, а бредятина

L Leila 22.01.2009

Jautājums laikam ir arī par to- kas nu kuram ir skaists????
Jo tie skaistum standarti jau katram ir individuāli!
nozjeelojami, ka ir taada maajas lapa...

G gumijkāja 22.01.2009

Nožēlojami ir, ja kāds var apvainoties par to, ka viņš nav skaists. Normāla lapa. Nekādas vardarbības, viss brīvprātīgi, negribi nelien, ja negribi sevi reklamēt paskaties un papriecājies, ka nav jāskatās uz pumpainiem putrasģīmjiem.

A alexa 22.01.2009

Nozheelijami ir tas, ka vinji uzbaazhaas ar savu reklaamu e-pastaa, kaa vinji var zinaat skaistam vinji cilveekam suuta to meilu vai nee??? Un tad tie nesmukie izlasot to reklaamu veel vairaak beedaajas par savu izskatu, vareeja arii kaa savaadaak sevi pareklameet...

T toony 22.01.2009

Pasmējos. =)) Par mudaku saitu to sauc laikam tie, kas neizgāja atlasi? =)) Apvainojums tagad māc? A jūs nemanījāt, ka skaistuma atzīme kāpj augšā atbilstoši izģērbšanās pakāpei?=)) Bet vispār tas saits nemaz nav interesants, ko tur meklēt? Tipa skaitās kruti, ja esi "smuko saitā"? =))

M moust.lv lietotaaja 30.03.2009

Taa nav diskriminaacija, jo tiek noraadiits, ka tas ir saists SKAISTIEM UN VEIKSMIIGIEM CILVEEKIEM, taatad ja taads neesi tad meklee kaadu saitu neskaistajiem..
Man skjiet, ka ir labi, ka ir vismaz viens saits ar iipashu FC, vismaz tur nav fake kontu, turklaat cilveeki ljoti kulturaali un patiikami tur atrasties, nevis kaa citos saitos, kur visaadi dunduki ar dazhaadaam rupjiibaam un jeeliem teklinjiem piesienaas..
Taa, ka es uzskatu, ka tie kuri tur netika, nepardziivojiet, tas tachu ir tikai i-saits, taadu ir ljooooti daudz, gan jau tiksiet citaa, bet tiem kuri tikushi, noveelu patiikami pavadiit laiku =)
uz tikshanos moust.lv :))

L lieniite 18.04.2009

Superigs saits, :)

J Jorik 22.05.2009

Tipa vair nav ko bija izdomat veciem ))) Domaju ja kads tiesasies ar vinem, var baigo naudinu dabut, tipa ka kompensaciju, ka nav smuks :D Ieladeju 5 foto, diagnoze - slikta foto kvalitate : ) Ilgi nedomajot izdzesu ari savu profilu saitam boomtime.lv - Mana atriebiba : ))

O OzoLs 12.10.2009

Saitam nav ne vainas. =) un tie, kas raksta, nesaprot kāpēc viņu aicina uz maoust.lv tas ir tāpēc, ka tā var nopelnīt virtuālo naudu - par katru uzaicināto cilvēku (kurš iziet face control) uzaicinātājs saņem 2 Ls.

P pika 12.10.2009

Es esmu tur - nujau, kādu gadu ! Man arī ir gadījies, ka atraida manas bildes - slikta kvalitate, neatbilst saita limenim...
prikols - Es ielieku bildi kas fočeta ar Nikon D60 - un pasaka, ka slikta kvalitate; ieliku bildi, kas fočēta ar parastu 7mpx kameru - viss kārtība, der atbilst saita līmenim !
Taka man šķiet, tas ir atkarīgs no admina, kas sēž otrā galā !
Minus tur tāds - ka nav ko darīt, pluss - ka tur nav pilns ar mudakiem, kas tevi norej vai apvaino utt.. :)

O OzoLs 13.10.2009

Pilnībā piekrītu Pikai par to bilžu kvalitāti, ka bildi noraida tāpēc, ka nav laba kvalitāte, lai gan fotogrāfēta ar profesionālo kameru... Un tajā pašā laikā pieņem bildes kuras ar parasto digitālo fotogrāfētas... Vispār, manuprāt, tur pieņem vai noraida pēc pirmā bildes iespaida...
Bet vsp saits tiešām domāts ļoti skaistiem cilvēkiem, ja tā nav var drusku ieslīgt kompleksos...

к КатяХорошая 07.02.2010

Сайт на самом деле хороший! Я face control прошла быстро. Если ставить Фото с хорошим качеством и без лишних предметов, то и блокировать не будут.
Только минус - что сайт пока относительно новый и людей нам пока по первости не много.
А так, я считаю, что хорошо, что есть ограничения.. не будет этих толп 13и-15и летних девочек (например, как на ван.лв) с кучей фотошопа с нереальным кол-вом друзей, дурацкими никами и просьбами взять в друзья.
ШИКАРНЫЙ САЙТ!

J janelle 25.02.2010

Esmu meginajusi tur pieregistreeties, bet diemzel saita administracija nav padomajusi par cilvekiem, kuri nedzivo LV. Pie registracijas ir janorada tel.nr., kurs sakas ar +371 un pilseta, bet pie iespejam dotas tikai pilsetas LV robezjaas. Parsteidz, ka vel ir individi, kuri doma, ka latviesi dziivo tikai latvijaa :-)

B baiba 25.02.2010

Biju pieregistrejusies sajas saita, ticiet man nav tur nekadu skaistulu...;D izbesijos un izdzesos ara, jamaksa tur par visu, lielakoties krievi tuse, lidzigi one.lv...Bildei jabut puslidz gaumigai un kvalitativai...bet smuko saits nosaukts tadel lai stulbajiem letiniem butu kur izradities, mes jau uz ariskibam tendeta tauta...