www.sudzibas.lv Motor Power SIA (Lpg Power) Slikts serviss, krāpšana

Motor Power SIA (Lpg Power) - Slikts serviss, krāpšana

Nu tik ļoti apčakarēta es vēl neesmu bijusi! Automašīnai regulāri tika "apkopes" pie šī tirgotāja, kurš arī uzstādīja šo gāzes iekārtu. Bija sūdzības dažkārt par pārslēgšanos, par raustīšanos uzņemot ātrumu, beigas jau slāpšanu nost gāzes pārslēgšanās brīdī, šajā gadā kārtējo reizi devos uz apkopi, izstāstīju sūdzību, apkope vienmēr tika veikta ne ilgāk kā 30min, it kā novērsa problēmu, bet nenovērsa, par ko samaksāju 50eur (apkope 45eur, vārsts 5eur) , bez čeka. Izdomāju aizdzīt uz citu servisu, izrādās ka Lpg Power nav veicis pilnīgi nekādu apkopi, filtrs nav mainīts nez cik sen, sprauslas savienotas nepareizi, nesakrita neviens cilindrs. Nevienam neiesaku šo servisu, izņemot ja tie ir tavi čomi! Citā servisa man iedeva čeku, pakalpojuma aktu, samaksāju lētāk, (saregulēja ar kompi gāzes iekārtu, sakārtoja pareizi sprauslas, nomainīja filtru) tagad viss strādā, nav raustīšanās, gāze pārslēdzas pat nejūt. Esiet uzmanīgi! Dažkārt servisa ātrums neparada viņu kompetenci, nožēlojami

G

K Kārlis Ozoliņš 22.03.2021

Bija slikta pieredze 2021. Gada martā LPG Power servisā. Tika aizdzīta mašīna ar LPG problēmām, diagnosticēja un pateica ka jāmaina sprauslas, kas tika izdarīts, pēc kā kādus 50km viss bija labi, un tad atpakaļ vecās problēmas, aizvedām atpakaļ auto un tad visu novēla uz pašu dzinēju (lai gan uz benzīnu dzinējs darbojas nevainojami). Kad paši sākam meklēt problēmas atradām ka nav pat mēģinājusi mainīt filtrus un reduktors filtrs vispār nebija mainīts ilgu laiku, lai gan pirms tam pie viņiem ir veikta apkope ( lasīt - apčakarēšana). Nomainījām abus filtrus, palika jau labāk, bet ne ideāli. Vēlāk tika aizdzīts auto pie cita LPG speciālista kurš 5min laikā pēc datora pieslēgšanas pateica ka problēma ir reduktorā, ko atverot vaļā uzreiz arī parādīja problēmu - sakaltušu reduktorā membrānu. Tā tika nomainīta un mašīna kā jauna, darbojas nevainojami. Neiesaku vairs šo kantori nevienam, nezinu vai vadība, vai meistari ir mainījušies, bet šobrīd viņiem uzdevums laikam ir tikai izkrāpta naudu.

G Grace123 22.03.2021

Man arī bija problēma ar reduktoru, arī čakarējas, nevarēja pateikt kas par vainu, līdz viņiem apnika ka brauc ar sūdzībām, cilvēks kas veica apkopes runāja ka gļūņa, neieinteresets, viņa ķermeņa valoda nodeva. Un personāls nav mainījies gadiem!