www.sudzibas.lv Motel de Roses viesu nams - bordelis

Motel de Roses - viesu nams - bordelis

Diemžēl tādā jaukā pilsētiņā ka Salaspils tiek atklāti piedāvāti prostitūciju pakalpojumi Motelī de Roses.
vai tiešām Latvija viesu namiņi nevar beidzot kļūt par jauku atpūtas vietu ģimenēm vai vienkārsi garambraucošiem ārzemniekiem. Kapēc Salaspils iedzīvotājiem ir nedēļas nogalēs jānoskatās ar narkotikām apdullinātiem cilvēkiem. Saimnieks atbalsta šoferus, kuri pārvadā uz Latviju kontrabandu.
Bet gan jau pienaks laiks, kad šādi tā saucamie lētie un netīrie ''komersanti'', samaksās valstij par visu ļauno ko ir darījuši, kā arī gan jau arī viņu ģimenes locekļi tiks aplipināti ar narkotikām un paskatīsimies kā tad viņi uzdzīvos... ka tad viņi priecāsies par netīro naudu, kad mīļo brālīti vai masiņu vairs nevarēs izglabt, jo būs pieradinata pie narkotikām un ies pa vīriešu rokām!!!

N

R rojs2 26.10.2009

Un kas tad tev? skauž, ka arī nepieņem par prostitūtu?

N nonija 18.02.2010

nu akdievs...kas grib tas iet, kas nee nee...nav nemaz tik launi kaa juus te izsakaties kundziit!!!laikam jau kkas nesanaaca jums jo apskauzat, vai saimnieks iepatikaas un atshuvaat :D

B Bilde 24.03.2010

nu par saimnieku nezinu, bet narkotikas var iegādāties viegli. Un šlircītes arī tualetē mētājas, šis portāls ir izveidots viedokļu izklāstīšanai un ar attieksmi, kas grib tas iet kas ne, neiet, tad tādi jauki portāli vienkārši neeksitētu. Pirms cilveki guļas šīs iestādes gultas, lai padomā, cik procentuāli ir iespējams, ka gultas veļa tiek mainīta.

R Ro 24.03.2010

starpcitu iesniegums Policijas iecirknī tika veikts un vieta tika atzīmeta un notiks lietas izskatīšana.

S Sylent 14.05.2010

Nu cik es zinu tad nevienu šļircīti kā jūs sakāt toletē neesmu redzējis takā nevajag muldēt :)
Un par narkotikām cik zinu arī tur nopirkt nav iespējams :)
Varbūt tas bija agrāk tad kad bija vecais saimnieks, bet pašlaik nekas tamlīdzīgs tur nenotiek :)

E es 26.01.2011

S uma soshel, 4toli? Kogda novij hozjain priobrel motelj, o4enj mnogo sili prishlosj vlozitj, 4tobi zakon4itj tam, kak vi govorite, prostituciju i narkotiki. Mesto o4enj xoroshee. Ne raz tam bivali. O4enj xoroshij xozjain, prijetnoje mesto.

в Вacя 09.03.2011

Laba atpūtas vieta.