www.sudzibas.lv MOSKVA Night Club neprofesionalitāte

MOSKVA Night Club - neprofesionalitāte

Šajā nedēļas nogalē biju ciemos pie draudzenes Daugavpilī. Tā kā Daugavpilī nav plašas klubu izvēles, tad vakarā nolēmām iet uz decembrī atvērto MOSKVA Night Club. konkrēti uz šo klubu devos pirmo reizi.
Ieradāmies diezgan pavēlu, iegādājāmies biļetes un devāmies iekšā.
Kādu laiku bijām dejojušas, kad izdomāju,ka vajadzētu nopirkt kādu kokteili.
Deju zāles vidu man pieskrēja klāt puisis, kurš vienkārši bezkaunīgi paķēra salmiņu no manas glāzes un sāka dzert manu kokču. Bet ne par to ir stāsts- paķērusi šoku devos tālāk pie tās pašas draudzenes. Mirkli vēlāk man no rokām izkrita glāze, kamēr lūkoju, kur varētu būt apkopēja, tikmēr mani aiz pleca paķēra apsargs,sakot,ka ir "fiksēts noziegums" - respektīvi tas,ka es sasitu glāzi. Uz ko es atbildēju,ka samaksāšu nodarītos zaudējumus. Sekoja skaidrošanās, līdz mani aizveda uz "kambari" (vai kā lai to telpu sauc)un apsēdināja. Skaidrošanās turpinājās. Tad tika pasaukta "adiminstratore", kurai acīs bija manāma atblāzma un vecums arī varēja būt kādi gadi 18-20. Par glāzi gala beigās jāmaksā nebija, bet tad rodas jautājums - kāda mārrutka pēc es tiku vesta uz to telpu? (BTW - apsargi bija divi, tikai otrs arī bija manāmi paņēmis uz krūts, lai neteiktu vairāk. Un, ja draudzene nebūtu nākusi man līdzi, tad ko ar mani tur būtu darījuši??? (ja nauda par to nelaimīgo glāzi nemaz nebija primārais)).

Daugavpilī esmu ballējusies neskaitāmas reizes, bet ne BANZAI (kas gan tagad ir aizvērts), ne arī Tallerī nekas tāds nav atgadījies. Arī Rīgas klubos šādi joki nav piedzīvoti.

R