MOS

pardevējas MOSā Molā ir vienkārši šausmīgas, vēlejos iegādaties džinsas apmēram 10-15 minūtes gaidīju līdz pārdevēja pienāks un palīdzēs atrast izmēru, bet neka...tad nu atradu pati nepieciešamo izmēru... ta ka nederīga izmēra džinas laikam arī pašham jāprotas un jāsaloka( es jau pratos)...:(pēc tam norēķinoties nedzirdēju ne paldies , nelūdzu...:(((

O Olga 03.03.2004

pilniigi piekriitu..paldies dievam es zinaaju, kaads man ir dzinsu izmeers..atradu pati..savaacos kaut kaadus 10 modeljus un, kad izveeleejos tos, kas dereeja, paprasiiju, lai staavoshaas un pljaapaajpshaas paardeveejas panjem taas no pielaikoshanas kabiines.. vinjas uz mani paskatiiijaas taa, it kaa es vinjaam piedaavaatu izgeerbties un paskraidiit pa veikalu.. kad noreekinaajos, arii ne paldies, ne luudzu... taa, it kaa tas buutu mans pienaakums iegaadaaties dreebes pie vinjiem!!!

E ekaterina 14.04.2004

Kogda ja vizhu prodavshic v Mos, to sozdajotsa vpe4atlenie 4to oni vladeljci samogo Molsa;) smeshno i interesno otkuda u nix eta samouverennostj berjotsa? vedj osobogo umenija i tem bolee obrazovanija v ix glazax i ne uvidish! v Molse xoroshij personal po mojemu mneniju toljko v Axara

K Klin 09.08.2004

Da kstati, polnostju soglasna s vami. Eta samouverennaja tupostj v glazah, rezhit glaza, kak toljko zahodish hotja bi v tot zhe MANGO. Tam oni uzhe degradirovali pohozhe. Luchshe bi oni ne ulibalisj tak prezrenno i snishoditeljno, a hotj kak to staralisj normeljno otnestisj k pokupatelju, po - mojemu u nih tam oklad, vot esli bi im sdelatj procenti k zarplate, pri chom individualjije! oni bi srazu zabegali bi pered pokupatelem. Naverno oni etogo i zhdut

X xxx 14.06.2008

OLGA, parasti, ja ir kaadas neskaidriibas par izmeeriem, pasauc paardeveeju uzreiz lai paliidz atrast iisto izmeeru, nevis savaakt pus kaudzi ar attieciigaa apgjeerba izmeriem, cerot, ka kaads no tiem buus iistais...
tad nav jaabriinaas, ka paardeveejas ir nelaipnas...ja nemaaki runaat, vaino pati sevi!
man personiigi nav bijusi probleema ar MOS veikaliem, jo laipni paluudzu, ja nepiecieshama paliidziiba.. un atieksme pret mani ir taada pati.. moto - izturies pret cilveekiem taa, kaa veelies, lai iztureetos pret tevi!!!
KLIN - vinaam ir attieciigi procenti no ietirgotaa... tikai tas ir katra zinjaa - vai grib pacensties, vai nee.. :)

A Artūrs 15.06.2008

Ekaterina - vsjo 4to ti skazal boljashaja glupostj, otkudava ti znaesh kakeo u njih obrozovanie? u samoj naverno harosho jeslji toljka srednjeja!

Klin - jesli neznaesh pro procenti - neboltaj!

Xxx - zelta vārdi "izturies pret cilveekiem taa, kaa veelies, lai iztureetos pret tevi!!!"

Un kopsumā runājot par šo tēmu... manuprāt, pilnīgas muļķības, jo cik esmu iegriezies gan Mango, gan ESPRIT' Ā, vienmēr mani ir ar smaidu uz sejas sagaidījuši, palīdzējuši kā vien var & ar smaidu uz sejas pavadījuši!

Tas viss ir atkarīgs no paša cilvēka, ja Tu - Ilvija - ieej veikalā ar negatīvu attieksmi pret visiem & visu, tad ko Tu ceri sagaidīt?!

S Sanita 15.06.2008

njaa par siem veikaliem kko tadu dzirdu pirmo reizi. Kaa Tu Ilvij vari spriest par cilveka izglitibu vinju nezinot? Tikai tapec ka cilveks stradaa kaa pardevejs? Tas ir vnk nozelojami. Tagad Tu pati sevi padari par apsmieklu. Ejot sajos veikalos zinu ka vnm bus laipna apkalposana. Vnm ir smaidigas, atsaucigas, izpalidzigas pardevejas. Bet zini pardevejas ir arii cilveki ir arii tadas dienas kad kaa normalam cilvekam uznak melnas dienas kad nesanak viss kaa veletos. Bet cilveki ir un paliek cilveki

B bralis 15.06.2008

Zini manuprat tiesi Mos veikalos ir labakaa apkalposana un labakas pardevejas. Cik reizes neesmu gajos ieksaa vnm man pieies klat un pajautas vai vajag palidzet. Un ja man vajag palidzet es parasti eju pats klat un jautaju!!! nevis gaidu takaa karalis kamer man visu pienesis!! neesi iedomiga un padoma apar citiem. salidzini ar citiem veikaliem zemakas kvalitates veikaliem un padomaa velreiz