www.sudzibas.lv Moonlight Nekvalitatīvs darbs

Moonlight - Nekvalitatīvs darbs

Labdien visiem !
Rakstu šeit jau otro reizi par šo veikalu.. Lieta tāda, ka esmu ļoooooti ļooooti vīlusies.
Pirmīt rakstiju, ka "Moonlight" juvilierizstrādājumu veikalā man vīrs uz Ziemassvētkiem iegādājās ļoti skaistu zelta gredzenu ar cirkona akmeņiem, taču uzvelkto gredzenu jau nākamajā dienā viens no akmentiņiem bija izkritis, sazvanījos aizvedu uz remontu, par laimi visi čeki bija paņemti.
Pēc nedēļas vai divām atbraucu pakaļ gredzenam (neesmu no Rīgas) un uzreiz protams nepamanīju, ka akmentiņš kuru ielika vietā bija nekvalitatīvs.. izskatas ka pat nav cirkons, bet parastais nagu dimants [slēpt]@ tas vel nekas, bet ielikts viņš ir par dziļu un atšķirību no pārējiem akmeņiem uzreiz var pamanīt.. par cik tik bieži nebraukāju uz Rīgu, tad nu samierinājos.. Tad lūk, nākamais kas notika, bija vēl trakāk .. Biju novilkusi gredzenu, lai iztīrītu otru pusīti, jo bieži vien mazgājot rokas saķerās ziepes vai kādi krēmi.. tiklīdz novilku gredzenu man izkrita ārā lielais cirkons, kas atradās pašā gredzena centrā, un apkārt viņam ir mazie akmentiņi .. labi ka paspēju viņu noķert ..tad nu lūk.. Sajūta tāda ka visi akmeņi ir pielīmeti ar nekvalitatīvu līmi, ka tik uz veikala plauktiem izskatās skaisti, bet velkājot tos ikdienā tie uzreiz krīt ārā ...

Esmu ļoti vīlusies, neskatoties uz to, ka ļoti akurāti nesāju visus juvilierizstrādājumus.. Gribu vienkārši brīdināt citus, lai nepērk neko ar akmeņiem vai vispār jebkādus juvulierizstrādājumus tajā veikalā ! Manam gredzenam pat gads nav kā otro reizi jau kaut kas tiek izkrists ārā ..

Dainis 03.08.2017

Šis izskatās pēc rūpnieciski taisīta, nevis roku darba, visticamāk brāķis, bet nu veikalam ar to sakara nav nekāda, jo par garantiju atbild ražotājs, veikals var tikai to nodrošināt kā starpnieks.

I Ilona Taylor 03.08.2017

Arī, bet, tomēr viņi pārdod un tāpēc pie viņiem arī vēršos. Žēl, ka uzreiz nemainīja pret citu, pirmajā reizē, kad aizvedu .. nebūtu vairs ņēmusi ar akmeņiem.