www.sudzibas.lv Montegro SIA Neoficiāli strāda

Montegro SIA - Neoficiāli strāda

Gribu brīdināt cilvēkus par uzņēmumu kurš ņem darbā darbiniekus un ne vienmēr pieņem oficiāli darba. Šobrīd vēršu uz to ka bērna tēvs valstij nemaksā parādus par alimentiem un darbs viņu piesedz kāpēc sūdzībā jo firma piesedz cilvēku kam būtu jāatbild par parādiem un bērns ir tiesīgs saņemt alimentu naudu kā pienākas pēc likuma bet pa cik firma pieņem neoficiāli slēpj cilvēku no atbildības. Saku rīkoties ar iestādēm bet tāpat naudas lielākā daļa tiek maksāta saucamā konverta. Šobrīd ielieku firmu šeit un firmu mājas lapā kur var redzēt firmas parādus vidos summa nav maza viņiem. Pievienoju bildi lai zin par kuru firmu iet runa nākošā sūdzība būs pielikti priekšnieku vārdi uzvārdi un neesmu vienīgā kam ir sūdzības.

A anse22 05.12.2021

Pēc teksta var redzēt ka skaudīga raksta :)))))
Kāda tev daļa kurš kā vada biznesu?!
Tu saņem no valsts uzturlīdzekļus, ne jau tu viņus apmaksasi valstī un ne jau tev spriest kas ko piesedz!
Bet tuvākajā nākotnē es domāju ka tev problēmas var sākties pamatīgas par slavu celšanu un nepatieso informāciju un firmu apmelošanu, tāpēc skaties lai pēc jaunā gada tu neesi parādniece :)))))))

S Sauluxxx30 06.12.2021

Kas tad tevi te atsūtīja ? Tev nav zināmi likumi tad turi muti ciet

G Gulbenietis 06.12.2021

Anse ir detdomovskā. Tādiem vajag piedot stulbumu :D. Feina loģika ir ansei. Uztaisi sīci ar vienu. Apnīk, aizlaidies un sačakarē savai kundzei dzīvi un bērnam bērnību. To minimumu, ko nosaka valsts, ir jāmaksā. Labi, es troļļoju lohus bieži, bet tādu huiņu var rakstīt vai nu bērns vai māte, kurai katrs bērns citā svešā ģimenē aug.

Dr DooM 06.12.2021

Smieklīgi, pus Latvijas firmas tā strādā, tad nu jaunumus pateici :D
Ir labs teiciens - '' Kur tu līž kur cits mīž ''

Crystal Mayden 06.12.2021

Neko jaunu nepateici... tas jau sen zināms.
Katrā ziņā, alimentus var iesniegt arī caur Uzturlīdzekļu garantijas fondu ja tēvs slēpjas un nemaksā.
Pat neizejot no mājas. (:

S Sauluxxx30 07.12.2021

Zinu bet lai panāktu šī gada lēmumu uz 150 un vēl pēc algas summas var panākt daudz vairāk tāpēc ja tēvs pat neintresejas par bērnu tad lai maksā nauda .ja būtu tēvs ka tēvs tad neviens neko nedaritu

Crystal Mayden 07.12.2021

Tādi tēvi ir puse pasaules diemžēl.
Lai tev maksā UGF , viņam krāsies parāds. Agri vai vēlu viņu atradīs un piespiedīs atmaksāt to milzīgo summu. Pats būs vainīgs, ka būs parādā valstij līdz mūža galam. Ja tev ir pierādījumi, ka viņš tiešām tur strādā , tad uzraksti UGF un VID vēstuli. Lai brauc apseko tur visu. Ja atradīs uz vietas viņu, būs sūdi viņam un firmai kas viņu slēpj un izmaksā aploksnē.