www.sudzibas.lv MONRO skaituma klīnika valsts valodas nezināšanas rezultāts

MONRO skaituma klīnika - valsts valodas nezināšanas rezultāts

Aizvedu puiku uz frizētavu MONRO skaistuma klīnika. Iztāstīju frizierei, ka ir mazliet jāsaīsina puikam attaugušie mati. Rezultāts, tie tika izcirpti ar noteiktā kontūrām ap ausīm, priekšpusē un mugurpusē. Pirmā reakcija apmulsums, atgūstoties es jautāju, kas notika, runa bija pavisam par ko citu. Viņa tak man vēl jautāja vai virs ausīm atstāt matus, es teicu- ka jā, tagad tur bija nogriezts vēl virs ausīm. Izrādās, ka friziere, kura veic klientu apkalpošanu vispār nesaprot latviešu valodu, es tur varu stāstīt, ko gribu. Būtu vēl pietiemami viņai smadzenes- pārjautātu, ja nesaprot gan jau kaut kā krievu valodā es izstāstītu. Bet neko, krata tik galvu un griež. Tagad sapratu uzņēmuma nosaukumā iekļauto vārdu "klīnika", tur izšmurgā cilvēku ārējo izskatu, lai tas līdzinātos klīniskam gadījumam.

B

H Huba-Buba 15.02.2010

Jebkursh zaldaats grib kljuut par generaali, taa arii muusu sabiedriibas zemaakais slaanis, kuriem vieta pie ielu slauciishanas, grib meegjinaat pacelt nepaceljamo.

R Rihards 16.02.2010

Huba-buba
tev labaak kaa taa reklamaa labaak pakožlo kožlieni nekaa reakstiit murgus