Monolīts - krāpnieki

IK Monolīts ir tie paši iepriekš esošie Merkurijs, Merkurijs 1.9, Rajos, IK konsultācijas, un kas tik vēl nav bijis.
Esmu lektore, kas agrāk lasīja lekcijas Merkurijā- samaksu par padarīto nekad nesaņēmu laikā.
Uzmanieties lektori un kursu apmeklētāji!!!

A apkrāptā 19.10.2010

Krāpnieki un nodokļu nemaksātāji vada šo melīgo kompāniju Mārtiņš Felšuss!

M M******* 18.01.2011

Es vispār no viniem neko neesu saņēmusi!

A apkrāptā 15.07.2011

Iedzīvotāju nodokli arī par darbiniekiem nav maksājuši, bet tika atvilkts no darbiniekiem un sociālais arī atvilkts lielāks nekā maksāts krāpniekiviņi ir, neejiet strādāt uz šo krāpniecisko firmu!

M Margarita 13.12.2011

Es gan tam negribētu piekrist. Vienmēr esmu saņēmusi samaksu par padarīto darbu. Varbūt vaina bija kur citur, ja jau netika maksāts. Ar cieņu.

J Jadviga 16.05.2012

Mārtiņš Felšus man ir parādā par lekcijām 370 latus.

Jadviga Neilande

A Amelija 29.06.2012

Mūsu uzņēmumam nav atgriezta summa par semināru, kurā tika izmantots zagts materiāls. Šos materiālus projekta ietvaros varēja izmantot par velti, bet iepriekš sniedzot nepareizu informāciju tika organizēti semināri par naudu. Tad kad atmaskoja, tad apsolīja atgriezt, bet tā arī pazuda. No sākuma tika mainīti telefoni un tad vispār atslēgti.

T tomzik 14.12.2012

Es Jadvigai Neilandei vispār nemaksātu par lekcijām, Mārtiņš pareizi darīja. Jadviga piegāna manu pasta kastīti!! Fui fui pretīgi.

Inženieris 29.01.2015

Ja dzirdi vārdus Mārtiņš Felšus un Dzintra Jauntirāne, zini, ka savu solīto samaksu nekad nesaņemsi.

A AIST 06.02.2015

Esmu pārsteigta, ka šie blēži vēl dzīvi... man viņi ir ļoti lielu summu parādā !!!