www.sudzibas.lv Mono motors neadekvata attieksme

Mono motors - neadekvata attieksme

sveiki visiem darba mekletajiem.
rakstisu isi un ka var gadities.Saku stradat MB autoamatieru kluba tagad zem nosaukuma MONO MOTORS.sakuma vis ok stradaju maksaja visu ka pienacas.kolektivs nekads lielais nebija atri visi sadraudzejamies.sakuma atlaida vienu no kolegiem kurs itka bija ielidis minusos prieksniekam,tad otrs pats aizgaja jo nevareja pastradat no stresa par ko itin biezi lika manit prieksnieciba.paliku viens-stradaju itka normali skruveju viss ka pienakas.masinas protams dazadas un katrai savi darbi veicami.Tad sakas pamazam jau izradit stresu uz mani.Servisam piedereja skodas kas bija uz iresanu kuras ta tik vien turejas kopa jo ta vieta lai uzliktu jaunu detalju masinai prieksnieciba nebija ar mieru.stradaju ikdienas viena stresa un nevaeju vairs to izturet.Pats labakais bija kadu sestdienu jo biju atpusties un tad sakas ka nevar atrast atslegas no masinas kuru taisiju,biju uzlicis uz jumta jo vaja vieta bija signalizacija protams garigais sabojats atputa veja un tt.aizbraucu pirmdiena uz darbu uzreiz liekas virsu a atslegas esmu panemis pie sevim,kuras protams staveja uz masinas jumta.Kad atslegas atradu un devu atpakal tad vel uzbrukosi (gan jau tiko atvedi un uzliki).Nervi neiztureja un savacu savas atslegas ar kuram stradaju un pats atvedu uz darbu un aizbraucu.Kaut ari pa padarito darbu viss netika samaksats pedeja reize tas butu ta.Tagad pagajusi nedelja no manas aiziesanas izradas ka pazudusi instrumenti un balansejamo atsvaru kaste kuru neesmu aiticis.Pagajusi visa diena un vakara man atnak zinja ka lai atdodot 100 ls par instrumentiem un atsvariem.Protams asinis saka varities un zvanu atpakal sarunajam tikties ka busu pec 19 pie servisa.Tagad jau aizbraucu un neviena nav-zvanu viniem un isi un kodoligi atbild man nav laika gaidit kad tu busi.Zvanu otram prieksniekam un tad sakas pats jautrakais un draudi ka ilgi nestaigasot un tt.Tagad bus laikam janem sev apsardze lai varetu braukt uz darbu.Neiesaku darba mekletajiem sasieties ar so kantori

J

K Kauna Stabs 11.08.2013

Tu "intilektuāli" labāk raksti iesniegumu policijā par "draudiem ar fizisku izrēķināšanos", nevis te tērē laiku bezjēdzīgi. Mācies dzīvot - lai nav jāpinkšķ forumos!