www.sudzibas.lv Monika Zaharova Pakalpojumu nesniegšana

Monika Zaharova - Pakalpojumu nesniegšana

Monika Zaharova portālā ss.lv piedāvā savus pakalpojumus.
Tiek norunāts laiks uz, kuru uzdevumiem jābūt gataviem un tiek atsūtīts viņas konta nummurs:
Monika Zaharova LV28UNLA0050021282826.
Naudu, protams, neskatīju pirms nesaņēmu uzdevumus!!!
Uzdevumi netiek izpildīti uz norunāto laiku un uz e-pastiem arī vairāk neatbild.
Man vajadzēja darbus gatavus uz noteiktu datumu un šī persona mani pievīla.

BRĪDINU VISUS NEUZTICĒTIES, KAM IR SVARĪGI UZ NOTEIKTU DATUMU SAŅEMT KĀDU DARBU PRETĪ!!!
LŪDZU NESKAITIET ARĪ NAUDU, PIRMS NEESIET SAŅĒMIS VISMAZ PUSI NO UZDEVUMIEM!!!

Monikas sludinājums: Pildu mājasdarbus (referāti, prezentācijas, uzdevumu risināšana, radošie darbi) šādos priekšmetos...
Rakstiet uz e-pastu [slēpt]@gmail.com) uzdevuma nosacījums un termiņu. Sniedzu ātru atbildi.

PS E-pastā vārds tiek norādīts Pauls Rincis (izmeklējot visus pieejamos sociālos portālus šādu personu neatrodu). Secinu, ka Monika slēpjās arī zem viltus vārda un e-maila.

A Alise 01.11.2013

Monika arī mani "apčakarēja"!!!
Aizsūtīju naudu, uzdevumi netika izpildīti profesionāli, atbildes bija vienkārši nokopētas no interneta, netika pamatots savs viedoklis un atbildes saliktas vispār nevietā un ne par tēmu!!!

UZMANIETIES NO MONIKAS ZAHAROVAS!!!

A Alise 01.11.2013

Augšējais komentārs no mana kursa biedra, kurš vēlas palikt anonīms!

edgarsgraudums 01.11.2013

"Monika arī mani apčakarēja"!!!
UZMANIETIES NO MONIKAS ZAHAROVAS!!!"

Pilnībā piekrītu!Man arī bija problēmas ar viņu!

Minesota 02.11.2013

Studenti, varbūt pašiem vajadzētu pildīt mājas darbus!

P PastirsMairis 16.06.2016

Pilnīgi piekrītu. Melo, čakarē joprojām, lādē darbus no interneta un nopārdod. Kā tas vispār ir iespējams? Ar tādu attieksmi būt tirgū jau vairākus gadus?? Cilvēki, esiet uzmanīgi taču!!

Šoreiz man bija nepieciešama palīdzība ar darbiem mikroekonomikā, vērsos pie uzņēmuma Entropy. Viss bija kārtībā un termiņā - nu bet ir taču normāli cilvēki, ir!