"Mondeos", SIA, Autoskola - Mondeos nekompetence

Ļoti vēlējos iegūt autovadītāja tiesības, tāpēc devos uz autoskolu Mondeos, jo dažas paziņas pirms neilga laika tur mācījās. Autoskolai nav savas mājaslapas, kurā varētu izlasīt atsauksmes, sūdzības.lv arī nekā nebija rakstīts, tāpēc pilnībā uzticējos šai autoskolai. Man jau iepriekš bija braukšanas iemaņas, tomēr es vēlējos, kā arī bija nepieciešamība iemācīties pareizi izbraukt pilsētu un figūras. Pirmajā dienā sākām braukt pa pilsētu, nevis laukumu, braukšana ar instruktoru neapmierināja, jo viņa kavējās, nodarbības beidzās ātrāk, kā arī tā bija vienkārši braukšana, nevis braukšana pa maršrutiem, pa kuriem notiek eksāmens, kad aizgāju uz citu autoskolu pie cita instruktora uzzināju, ka Mondeosā mani nepareizi mācīja (piemēram, kur vajag/nevajag rādīt pagriezienus, kā pārslēgt ātruma pārslēdzēju u.t.t.). Vēl mīnuss ir tas, ka autoskolai nav sava figūru laukuma.
Kas attiecas uz teoriju, pasniegšanas veids mani neapmierināja, jo bieži vien nenotika nodarbības, lai saprastu teoriju un veiksmīgi noliktu gan skolas, gan valsts eksāmenu vajadzēja mācīties patstāvīgi. Dažas lietas netika mācītas un skaidrotas vispār, kaut kas bieži vien atkārtojās, kā arī daudz tika runāts par bezjēdzīgām lietām, kā, piemēram, sodiem u.t.t.
Autoskola nesniedza nekādus čekus par teorijas apmācību, braukšanu un skolas eksāmenu, nesen uzzināju, ka nodokļu inspekcija 2 gadus atpakaļ veikusi Mondeosā pārbaudi un konstatējusi vairākus pārkāpumus. Šī ir mana pieredze, tāpēc esiet uzmanīgi, rūpīgi meklējiet atsauces par autoskolu, lai jūs neapmāna kā mani. Ļoti žēl ir ieguldīto naudu, jo tur tā tika iemaksāta ļoti daudz.
Beigās aizgāju uz citu autoskolu, kur īsakā laika posmā mani sagatavoja braukšanas eksāmenam un iemācīja daudzas jaunas lietas.

5 5958062 18.02.2013

Учился в Мондеосе с сентября по декабрь 2012 года.При оплате чеки не были выданы, ссыласись на отсутствие чековой книжки в этот момент (так раза 3)обещали за 5-6 недель провести курсы теории. Учился в русском потоке, курсы должны били проходить каждую субботу и воскресенье с 13-16, но в итоге были только 1 раз. Причины были разные, от болезни учителя до каких то непонятных отговорок, только вот непонятно, кто в воскресенье будет вести дела. На самих уроках теории было мало и почти каждый урок он повторял одни и те же темы по несколько раз. Из 100% курсов я узнал только 20% полезного. Сам сидел дома в книжках и тестах. Сидел так же на сайте ЦСДД в экзамене. Все сам. Сам себе учитель и ученик
Так же и с вождением, заплатил нужный взнос 26 латов школе, чтобы дали инструктора, но после 1, 5 недели непрерывных звонков, добился, чтобы мне дали номер телефона. Его зовут Валдис (28785071) кому надо. Он раньше работал в Мондеосе, а потом ушел. В первый день я учился переключать скорость, и чуть по окраинам города поездить. Потом уже с ним договаривались на 2-3 раза в неделю. На уроке : езда по трассе, потом по городу, на фигуры. Так каждый урок. Если в городе я допустил ошибку, то ехали по той самой дороге и он объяснял, что именно я нарушил или не заметил. Ездили везде, объехали все возможные дороги в городе. Объяснял как поступать в той или иной ситуации. На фигуры ездили под конец каждого урока. По 3 раза на каждую фигуру и так каждый раз. Потом договорились, что сдам школьный и после того, как сдам теорию, возобновим езду, чтобы не тратить деньги. Поехал к Вите на экзамен, сдал с первого раза (2 ошибки из 60), заплатил 5 латов. Попросил, чтобы записала на след.неделю на теорию.Она мне в ответ грубо ответила, что я по блату попал на школьный экзамен, пока другие доучивались. Оказалось, еще и я виноват, что они видите ли тянули резину. В итоге 3 недели ждал окончание, потом наконец то поехал и сдал тоже с первого раза, правда 3 ошибки. Позвонил инструктору. Договорились, но 3 недели без вождения дали о себе знать. В итоге потратил еще лишних 5 уроков, которые мне в принципе были бы не нужны, если бы все шло по плану. Он подписал, сам съездил и записал на экзамен. В итоге тоже с первого раза.
Те, кто ездили в Витой, не были даже на фигурах. Как мне сказали, что за площадку нужно платить какую то сумму инструкторам, а Вита этого не делала.

Удачи вам, будущие водители. Не идите в эту продажную кантору.

E ES 21.02.2013

E ES 21.02.2013

Nezinu, kas Jums tur ne tā, bet es janvārī tiesības dabūju un viss bija ok.
Teorija notikās kā bija runāts un noliku ar 1x.
Braukšanā gan dabūju biki vairāk pabraukt, bet 15 nodarbības nemaz jau tik daudz nav.
Paldies par mācībām. Lai Jums veicās un forši skolnieki.

A aigarins159 19.03.2013

Nu par šo autoskolu neesmu nekādas labas atsauksmes dzirdējis un pats arī neko labu par viņu nevaru teikt! Autoskolaa nodarbiibas ja es pieteicos uz darba dienām tad man viņas nenotika darbadienās bet gan brīvdienās lidz ar ko nevaru tikt. Teorijas stundas galīgi nesakārtotas. un ja piemet vēl ka gāju medicīnu tad tas nu vienkārši bija unikums. Sola vienā dienā un kad aizej tad esot aizmirsusi piezvanīt un pateikt ka nenotiks. un tā pārlika dienu no dienas. Braukšana ar ir tāda vienkārša pabraukāšanās un neko īsti baigi neiemāca. Tapēc labāk aizeju uz citu autoskolu kautvai dargāku bet zinu ka viss būss OK un zinu ka iemācīšos! Citiem iesaku lieki neizmest naudu jo tiesības jau liek 1x uz tad labāk kārtīgi un ar pirmo nolikt!

A aigarins159 19.03.2013

Aizmirsu piemest, ka līgumu viņi varēja labāk nesastādīt jo ta nu tiešām bij tāds smieklīgs! :D