Mon Amour - Attieksme

Labdien! Man bija veikts pieraksts uz procedūru salonā Mon Amour Baznīcas ielā 35, Rīga 05.02.2020 plkst. 9.00. Ierados laicīgi, salons vēl nebija atvērts. Gaidīju līdz plkst 9.05. Salons vēl netika atvērts. Plkst. 9.06 zvanīju uz norādīto telefona numuru. Teicu, ka man bija pieraksts. Sākumā sazvanītā sieviete bija neizpratnē, kāds pieraksts. Tad atcerējās. Sāka skaidrot, ka žurnālā kaut kas sajucis. Un vai varam pierakstīties uz citu laiku. Vai šāda attieksme ir patīkama klientam? Ja kaut kāda iemesla pēc procedūru nevar veikt norunātā laikā, tad iepriekš pazvana un brīdina. Vai ne?

Sa

Tu Turkey901 05.02.2020

Visādi gadās mazos salonos, kad Jūsu pierakstu pieņem salona īpašniece, viņa arī operatore, grāmatvede un salona meistare, vakarā, ceļā uz mājām pie auto stūres.