Mols - Serviss

MOLS jau protams ir kruts veikals. Vienkāršos kājām gājejus, izskatās ka tur nevēlas redzēt (ja jau nebrauc ar mašīnu tad jau droši ka naudas nav) jo ejot no tramvaja pieturas pa Toma ielu lai iekļūtu MOLĀ jāveic kā biatlonā soda aplis ap daudzstāvu autonovietni. Vai tiešām nevar (nevēlas) veikt niecīgu pārbūvi, izvedot trepes uz autostāvvietas pirmo stāvu no Toma ielas puses, un noziedot stāvvietā 3 parkošanās vietas lai parastie kājām gājēji ātri un mierīgi tiktu MOLĀ.

E

T toony 07.01.2009

Ko vēl izdomāsi?

Mamma 08.01.2009

tirgu tas pasas preces tikai 2 reiz letak un no tramvaja nau talu.

J J-Z 08.01.2009

Labdien,

Jums ir jaregistrejas izmantojot so linku:

Jus videji nedela varat nopelnit no 5-10 USD. Izmaksa Jusu konta tiek veikta tiklidz jus sakrajat USD 2 izmantojot PayPal. Tas protams nav loti daudz, bet ka papildus ienakumi, ja veltat tam 20 minutes diena - tas jau nav tik slikti, vai ne? Un protams, jo vairak cilvekus Jus piesaistisiet, jo atrak tiksiet pie naudas un mazak laika varesiet veltit darbam :)

Pameginiet un jus nezaudesiet, jo nav nepieciesamas nekadas "biedru" iemaksas u.c.
100% parbaudita un drosa pelna!

S Samanta 26.05.2009

Neveelies varbuut metro ievietot? Citreiz ir veseliigi pakusteeties!