B BIGs 03.12.2011

Šlipses un svārki.

T Točno 03.12.2011

Un dāmu rozā biksiņas!

G GRAFS 03.12.2011

BUS CENAS PAR VIENU KURPI, ZEKI...

T Tatjana 03.12.2011

Katrs piesaista pircēju kā prot. Par ko te sūdzēties? Neveins jau nesolīja kostīmu par 9.99, solīja vienu tērpu, tā kā nekādu maldu. Turklāt, tāda kostīmu tirgošana pa daļām ir ļoti izdevīga tiem, kam vajag piem. 38 izmēra bikses un 42 izmēra jaku - tā vietā lai mocītos ar lielām biksēm/mazu jaku vai pērkot divus kostīmus, var izvēlēties nepieciešamu kombināciju. Autor, ārstējiet nervus :)

G GADIGAMATE 03.12.2011

GUDRA TATJANA??? SOLIJA VIENU TERPU??? VAI KOSTIMS??? TUR JAU TA LIETA ... KAD PERK UZVALKU BIKSES IR. UZ TADAM KA TU JAU TIE VEIKALI TURAS.. GLUPA ZOS PRICAJAS PAR SAVAM

T Tatjana 03.12.2011

Njā... Varu tikai atkārtot savu ieteikumu griezties pie specialista :)

G GANKSTERIS 03.12.2011

tatjana no paligskolas. ir sporta jaka un ir sporta terps. gribu redzet tavu seju kad saderbsu tevi sporta terpa kas sastaves no jakas vien un liksu uz paneli naudu pelnit. tipiska blondine. mekle smadzenu donoru sev..

T tatjanai 03.12.2011

Speciālists speciālistam speciālists!!!