www.sudzibas.lv Mols /Falk Par apsargu darbu

Mols /Falk - Par apsargu darbu

Vai Jus zinat, kas notiek vakara, kad administracija, un stradajosie no maizes, kulinarijas, zivju nodalam beidz darbu.Tad sak pa nodalam sirot apsargi un nemt sev esanai un lidznesanai produktus.Ludzu kontrolejiet un paskataties kameras ari vinu darbu.Ka tas var but, ka iztrukumi ir lieli, bet ilga laika posma nav nokerti ieksejie, stradajosie, , nesuni, , Kad strada administracija, apsargi ka pielipusi sez pie monitoriem un nevar nokert?, vai negrib, vai nav ko kert?

E

J Janeks Kants 21.01.2010

2oo5 gada uzbruka man spidola iepriekš es pasūtiju aizsardzības sistēmu, man to neatveda bet uzbruka piekāva jo kaimiņiem aizlidzu dedzināt ugunskuru bez saskaņošanas man ir uzņēmums, policija salklaficēja kad esmu akūtā un bergmanis abgalvoja kad draudēju ar ieroci apsargiem spidola pašvaldibas policistam un leitinatam licis sūkāt pipeli baltkrievam.Neka tāda nebija viņi aizveda uz psiheni tiesas laikā un injekcēja narkotiku jo bijšā vdk darbiniece injekcēju es atpazinu -riga gaujas iela 15 bija nedmāsa slepen dienestā sābā es biju paralizēts policists 1993 gadā kaprālis v.v.vi..Viņi no mana zs ..ošenieki..noņēma naudu caur firmu kur nodevu kaminmalku babite skandināvijas koks ko vadija asv firma rabins ar gaļinu no venspils židu slepkaviba kur saskaņoja ar pavelostas pašvaldību un spidolas firmu atlikumu ieskaitija cipļājevam pāvelostas ziv kombinātam viņi garantēja ar manu īpašumu aizņēmumu bez manas piekrišanas ko viltojaspidolas apsardzes firma.es stradaju liepajas rimi ostmala 3/5 par mainas vecako un neka tada nebija godigi apsargi, ka ari grifa.Pret spidolu ir javeršas visaij latvijaij viņi noņem ar inkasatoriem un prokororiem svešu naudu viltojot paradzīmes tos var viltot cipļājevi pareksbanka, vaij kozincevi baranovi.

No visa teksta var saprast tikai divas lietas.
Pirmkārt, tu esi absolūts analfabēts un, droši vien, pat bez pamatizglītības.
Otrkārt, stāsts ir tik nesakarīgs, ka tu izklausies pēc psihiski slima bomža alkoholiķa.

A Aaa 28.07.2019
Apsardzes

Sveiki , veikala Mols apsardzes darbinieku attieksme ir ļoti Negatīva .