AtrisinātaMole V, Sia Granbau, Sia Gesl - Krāpšana

Vitālijs Gavrilovs nodarbojas ar sīko būvniecību, piedāvā ģeoloģijas pakalpojumus, pamatu izbūvi, ūdens spices un dziļurbumus.

Spriežot pēc komentāriem šajā portālā neesam ne tuvu pirmie kuri ir cietuši no šīs organizācijas.
Īsumā:

Ir vismaz divi darboņi ar Vitāliju priekšgalā kuri atsaucās kā profesionāli ģēologi un ūdens spiču ierīkotāji, atri atbrauc uz objektu ar bmw sedana markas automašīnu (ļoti netipisks darba auto), bagažniekā viņiem ir zemes urbis. Ātri izurbj 3 caurumus un prasa 250Eur.
Mums bija divi dažādi objekti kur gribējām noskaidrot grunts sastāvu pirms zemes gabala iegādes, tātad samaksājām 500Eur, lieki piebilst ka nekādu čeku par skaidras naudas darījumu nesaņēmām.

Mūsu traģiskā kļūda bija, ka mēs vēl šiem darboņiem pasūtījām dziļurbumu, ko Vitālijs solīja ātri un operatīvi nokārtot, tikai tagad saprotu, ka viņam nekādas nopietnas urbšanas iekārtas nav, mēs pasūtījām arī dziļurbumu, Vitālijs ātri mums atsūtīja avansa maksājumu 1625Eur apmērā, ko arī samaksājām uz izrakstītā rēķina pamata.

Gāja laiks un darbonis pazuda, nebija ne ģeoloģijas rezultātu, ne solītā urbuma. Sākās šovs ar meliem un atrunām, šodien, rīt, atkal rīt utt, pa vidu vēl ceļojumi uz Āfriku un iesprūšana lidostās utt, diezgan klasiski meli.

Apmēram pēc diviem mēnešiem ar neskaitāmiem atgādinājumiem un brīdinājumiem par publisku sūdzību dabūjām ļoti primitīvu ģeoloģiju vienam zemes gabalam. Ar to mūsu "veiksme" beidzās.

Šobrīd Vitālijs ar grupu ir piesavinājies 1875Eur un veic visādas krāpnieka cienīgas afēras ar atrunām kapēc nauda vēl nav atgriezta.

Šis ir pirmais solis ar ko bridinam pārējos potenciālos "klientus" un lūdzam atsaukties līdzīgi apkrāptos lai pievienotu Jūsu liecības apjomīgam iesniegumam Policijai, VID, un PTAC. sūtiet savus iesniegumus brīvā formā uz [slēpt]@gmail.com

Vitālijam šī nebūs pirmā reize nonākšanai Policijas uzraudzībā, un ši būs jau darbošanās grupā, kas ir pa visam cits pants un atbildība.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vastubuve 01.02.2022

Uz laiku līdz 01.03.22 ir rasts kompromiss, lūgums portāla administratoriem šo dzēst.
Ir solījums līdz 01.03.22 atgriezt samaksāto avansu.

V

š Šaubas 01.03.2022

Situācija nav atrisināta, Vitālijs netur solījumus un melo vienā melošanā izdomājot jaunas pasakas un teikas! nekādā gadījumā neiesaistīeties darījumos ar šo krāpnieku!
Vitālijs ir piesavinājies ievērojamu naudas summu, pēc viņa domām tā nav krāpšana, jo visu laiku sola atdot, tas viņš tā baidās no atkārtotas policijas aizturēšanas, diemžēl Vitālij, tā ir traktējama kā krāpšana, turklāt grupā.

C chiradella 04.03.2022

Добрый день. Прошу указать номер телефона и адрес электронной почты, по которым можно связаться с лицами, пострадавшими от преступных действий Виталия Гаврилова- для объединения усилий по признанию Виталия Гаврилова виновным в совершении им преступных действий. В декабре 2021 года полиция возбудила уголовное дело против Виталия Гаврилова по заявлению моей организации, а мою организацию признала - потерпевшей. Мои контакты: +371 20080473- Елена, [slēpt]@inbox.lv

š Šaubas 11.03.2022

Nosūtijām epastu! Ir informācija par lielas naudas summas izkrāpšanu.

C chiradella 11.03.2022

Мне Виталий Гаврилов 4 месяца обещал вернуть деньги за геодезическое заключение по исследованию почвы, которое выдал нашей организации при отсутствии соответствующего сертификата и без законного права на осуществление этой деятельности, даже написал расписку, но деньги так и не вернул. Сейчас Виталий Гаврилов отбывает наказание (2 года) по уголовному делу, возбуждённому против него в 2016 году в Юрмале. Пострадавшие от обмана Виталия Гаврилова- присоединяйтесь к уже возбуждённому 08.12.2021. в Резекне новому уголовному делу- против Виталия Гаврилова, так как сами понимаете, что срок лишения свободы в 2 года, который за хорошее поведение сократят до 1 года- это очень незначительное наказание для Виталия Гаврилова, который много лет промышляет мошенничеством и обманом с помощью всевозможных способов! Присылайте сформированные заявления адресованные в Государственную полицию г. Резекне в ворд формате с доказательствами обмана (расписками В.Гаврилова, копиями платёжек и договоров) на мой адрес эл. почты: [slēpt]@inbox.lv с темой письма: "заявление против Виталия Гаврилова", чтобы я Вас нечаянно не отправила в СПАМ. Я смогу Вам помочь присоединить Ваше заявление с доказательствами к уже существующему в Резекне уголовному делу, помогу отредактировать текст Вашего заявления с акцентом на наличие состава конкретного уголовного преступления в Вашем заявлении. Мой номер: +371 20080473- моб., эл. почта: [slēpt]@inbox.lv Елена

K Kimaskay 24.03.2024

Когда Гаврилов обманул нашу семью на 500 евро и не сделал ничего по договору.на тот момент было 5 или 6 человек потерпевших.Одна была фирма.Гаврилов и тогда всем обещал выполнить работы и отдать деньги.В заявлении в полицию мне отказали но после подачи в прокуратура стали рассматривать,т к.было не одно заявление на этого человека.Это был 2017 год.7 лет эта мразь продолжает заниматься махинациями,обманывать людей и кидать на деньги.Он и тогда говорил,что у него связи и ему все равно на наши заявления,что он относиться и дальше будет "работать".Парень отоваривается в магазине SKAY постоянно.Это не самый дешёвый продуктовый магазин.Любит хорошо жить на ворованые деньги