Mola eglīte - veca egle

20.12.2012. iegādājos Mola akcijas eglīti Molā (iztērē 100,-lvl un eglīti nopērc par 1 LVL), piemaksājot naudiņu vēl klāt, lai eglīte būtu lielāka par piedāvāto akcijas egli. Šīs eglītes tirgoja firmas Annels pārstāvis. Lai eglīte būtu svaigāka un ilgāk stāvētu, to izvēlējos no jaunāka pieveduma (pēc pārdevēja teiktā). Eglīti mājās vedot, ievēroju, ka mašīna bija diezgan piebirusi skujām, ko norakstīju uz transportēšanas procesu. Taču tagad, diemžēl, izrādās, ka eglīte tiešām ir nesvaiga, vai teiksim, jau ilgi kaut kur stāvējusi, jo šodien ir pagājusi tieši viena nedēļa, kopš eglīte ienāca mūsu mājās un diemžēl, skujas tai birst saujām:( Piebildīšu, ka eglīti ieliku arī ūdenī, taču tas situāciju neglāba un izskatās, ka Jaunajā gadā tā mūs, diemžēl, nepriecēs, jo būs palikusi galīgi bez skujām:(

Kāpēc jāmuļķo cilvēki un "jāiesmērē" vecas egles?

Z

D dambitis12 29.12.2012

Par velti tikai siers ...utt..

S Sunis 29.12.2012

tā vajag muļķiem, sliņķiem un karjeristiem :D