www.sudzibas.lv Mojo cafe Krāpniecība

Mojo cafe - Krāpniecība

Esiet modri un uzmanieties šajā bārā... Pavadot vakaru šeit, mūsu kompānija tika apkrāpta. Pasūtot kokteili, turpat pie galdiņa to atnesot, tika samaksāts, taču vēlāk tiek piestādīts par to rēķins. Skaidrojoties, bārmenes palika pie sava, ka naudu neesot saņēmušas, kaut arī vairāki varējām apgalvot, ka nauda iedota. Bet tas viņus neuztrauca.
(Gan jau ka rūdīti)
Bail pat iedomāties, kā viņi krāpj ārzemniekus, ja šādi izturas jau pret tautiešiem... kauns, kauns, kauns... esiet modri.

K

2 2424 01.07.2011

Может и вправду было такое недоразумение, но могу точно сказать что Mojo cafe одно из самых лучших мест в Риге.Место очень уютное, бармены и официанты всегда дружелюбные и приветливые.А про цены вообще молчу...столько акций и 3 раза в сутки на выходных happy hours я еще не в одном месте в Риге не видел.Отличное место что-бы отдохнуть на выходных.Написал это пост, так как совсем не ожидал увидеть претензию про это место.Ах да, с момента открытия меня не разу не обманывали.

T ToGinta 01.07.2011

Muļķus pat baznīcā slānījot!

K kaksis 01.07.2011

Čeku parasījāt? Nepaprasījāt! Paši vainīgi!

A Autorei 02.07.2011

Pa dzertuvēm vazājas tikai vieglas uzvedības sievietes.Gan jau pati gribēji nocelt kādu ārzemnieku.

K klients1899 04.05.2012

Mojo apkalpošana ir ļoti sliktā līmenī - runājot ar bārmenēm rodas sajūta, ka esi vainīgs pie tā, ka atnāci kaut ko pasūtīt