www.sudzibas.lv Mohito Origo Nekompetents vadītājs un stiliste

Mohito Origo - Nekompetents vadītājs un stiliste

Labdien! Vēlos visus informēt par to, kas notiek Mohito veikalā t/c Origo.
Veikala vadītājs Romāns no saviem darba pienākumiem nedara pilnīgi neko! Veikalā vienmēr ir bardaks, grafiki netiek ne laicīgi iesniegti darbiniekiem, ne ņemtas vērā darbinieku vajadzības. Romāns atklāti vairākas reizes ir draudējis darbiniekiem, par atlaišanu, par paskaidrojumu rakstīšanu, pat draudējis ar policiju grūtniecei, ja neieliks seifā trūkstošo naudu, tad saukšot policiju un atlaidīs no darba.
Kopš viņš ir sācis strādāt, veikalā ar katru dienu ir arvien lielāks pagrimums!
Viss kolektīvs ir aizgājis prom viņa dēļ un arī no jaunā, nesen savāktā kolektīva, meitenes viena pēc otras iet prom.
Kopš viņam ir beidzies pārbaudes laiks, viņš to vien dara kā sēž iekšā noliktavā un ķiķina ar stilisti Kitiju.
Kitija visus savus pienākumus liek darīt pārdevējiem - pārkārtot veikalu, pārģērbt manekenus utt.
Neatceros nevienu reizi, kad viņa darbā būtu bijusi līdz grafikā norādītajam laikam, vienmēr aiziet vismaz 30 minūtes ātrāk, kā arī darba laikā vazājās riņķī, atklāti apsmej citus darbiniekus.
Padomājiet divreiz, pirms ejat strādāt uz šo veikalu!