Mohito Origo - Nekompetence

Gribēju arī uzrakstīt kaut ko par Mohito Origo. Es zinu, ka ļoti bieži mainās darba kolektīvs, un pastradājot tur, es to arī ļoti labi izjutu kāpēc tā notiek. Ja meklē darbu, neieteiktu iet strādāt tieši uz Mohito Origo. Tur viss tiek darīts pa roku galam no vadītāja puses. Vadītājs Romāns nespēj nodalīt profesionālo no personiskā. Strādājot tur, bieži dzirdēju nepatīkamas frāzes no kolēģiem par to, kā vadītājs izceļ personiskus pārmetumus, ne konkrēti bet zemtekstā. Netiek novērtēti pietiekami savi darbinieki, nav nekādas sapratnes, viss tiek darīts pēdējā brīdī, krauts uz citu darbinieku pleciem. Un ļoti aizskāra arī tas, ka vadītājs darbiniekiem saka, cik gan viņi labi strādā, bet pats iet uz citiem veikaliem teikt cik slikts viņam esot kolektīvs. Jā, kā cilvēks vadītājs ir foršs, bet ja ilgāk tur pastrādā, saproti kāds tas cilvēks ir kā vadītājs. Un runājot par darbiniekiem, es saprotu klientus kas iet tur iepirkties, bet pārdevēji arī ir izvesti no pacietības, jo tur visu laiku kaut kas notika, viss bija saspringti, tā jocīgi.. es, strādājot jau kādu laiku citā uzņēmumā, esmu sapratusi, ka ir labāki veikali kur ciena darbiniekus un klientus, kā arī vadītājs spēj motivēt un cienīt savus darbiniekus, kuri vēlas un ir gatavi strādāt, nevienu neizceļot kā savu favorītu, ar ko varētu pasēdēt noliktavā un papļāpāt darba laikā, un es nerunāju par 5-10 minūtēm :).