www.sudzibas.lv Mogotel Negodprātīgs darba devējs/ Neejiet strādāt

Mogotel Sia - Negodprātīgs darba devējs/ Neejiet strādāt

Necieņa pret darbiniekiem no vadības puses un neveselīga atmosfēra kolektīvā.
No darbiniekiem sagaida tūlītēju rezultātu. Visam jābūt tagad un tūlīt, lai kurā nodaļā tu strādātu.

Nemāk pareizi un ar cieņu atvadīties no darbiniekiem - atlaiž, bet nemāk skaidri un godīgi pateikt atlaišanas iemeslu.

G Garāmgājējs LV 16.04.2017

> bet nemāk skaidri un godīgi pateikt atlaišanas iemeslu.

47.pants. Pārbaudes sekas
(1) Pārbaudes laikā darba devējam un darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš. Darba devējam, uzteicot darba līgumu pārbaudes laikā, nav pienākums norādīt šāda uzteikuma iemeslu.

I Ilūzija9 20.04.2017

Sakiet lūdzu Linda, kādā amatā Jūs strādājāt šajā uzņēmumā? Jautāju, jo esmu pieteikusies uz vakanci šajā uzņēmumā.

S Salmiņš 09.06.2018

Pilnīgi piekrītu!Tur strādāju 5 gadus izturēšanās pret personālu no vadības puses slikta.It sevišķi pēdējā laikā.Tik pazemota neesmu jutusies nevienā darba vietā.Jaunas direktores,kurām sakāpis galvā un kuras neciena un nevērtē darbiniekus.Intrigas,kompetences trūkums un aprunāšana.Ja nepratīsi pieglaimoties vadībai,būsi slikts darbinieks.

M mihails leonovs 03.01.2024

es arī piekrītu, kad nav kam strādāt var strādāt 250 stundas ...nekādas piemaksas par parstradātām stundām nav ,direktores mainas gandrīz katru gadu , personālam tas ir grūti , atskaita par pusdienam 100-150 eur pat nebridināja

S Salmiņš 09.06.2018

Jā!Un vēl jautājums-kāpēc SIA Mogotel mājas lapa nav latviešu valodā,tikai krievu un angļu?