www.sudzibas.lv Mogotel Neejiet strādāt

AtrisinātaMogotel Sia - Neejiet strādāt

Neejiet strādāt uz utu kantori Sia Mogotel (Rixwell un Wellton viesnīcas) .
Algas smieklīgas, vadība padomju laika līmenī, tehnoloģijas palikušas viduslaikos, bardaks birojā un viesnīcās, kadru mainība kā otrajā pasaules karā.
Algu var nākties saņemt ja paspēsiet aiziet līdz virtuvei.
Vēlams iedzert ogli.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.08.2016

Uzņēmuma Mogotel pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N

R Roberts 26.08.2016

Lmao

B Bellamy 05.11.2017

Pati stradaju Mogotel tikla viesnica. Vadibas attieksme vienkarsi super. Tikai piesienas par sikumiem. Tas viss tiribas un laba servisa varda. Darba atputas nav, iznemot pusdienlaiku. Alga normala. Minimala sanak. Loti tira vide, ko nodrosina personals. Viss spid un laistas. Minuss ir intrigas kolektiva. Jo parsvara strada sievietes.