Modulkrasnis.lv - Slikts servis

Vel bildes, ja pievelk klāt tad var redzēt, ka visur ir plaisas. Dzīvē izskatās iespaidīgāk.

Sveiki visiem kam ir darīšanas ar šo firmu moduļukrāsnis.lv vasaras vidū šī firma man uzstādīja krāsni par 4400eiro! Pēc instrukcijas un viņu ieteikumiem sāku pa lēnam viņu iekurināt. Pēc pāris reizēm krāsns vienkārši saplaisāja uz visām pusēm. Zvanīju teicu, ka krāsns plaisā un gar durvīm krāsa mainās plusā pa visām savienojumu vietām kur ir likts uz līmi nāk laukā dūmi. Nez vai vispār tādu man kāds apstiprinātu par ugunsdrošu. Cilvēks man atbild, ka tas esot normāls process. Krāsns nevienmērīgi uzsilst, citur pat remdens. Viņš Saka, lai dienā izkurina 5litru Spainīti. Reāli ar tādu daudzumu Knapi remdena paliek krāsns. Šīberi ielikuši ar izgrieztu spraugu, lai drošības pēc nav tvans. Reāli vējainā laikā krāsns ātri paliek auksta. Kad saku, lai pārtaisa tā aizbildinās ar visādām atmaskām. Naudu atpakaļ netaisās atdot. Reāli man atveda prostu betona kluci ar metāla skaidām piebertu. Tā rūda no Somijas ir totāls blefs. Viņu izlej Igaunijā kautkādās formās. Prosts betons par 4000 štukām. Reāli par tādu cenu var uzmūrēt reāli skaistu podiņu krāsni, kas tevi sildīs un priecēs acis. Starp citu sludinājumā ir pieminēts, ka viņu var kurināt bez apstājas 7stundas no vietas. Kāds kam ir mājās šī krāsns, lai pamēģina un starp citu uzmetiet acis ar lukturīti iekšā pa perimetru. Tad redzēs varbūt jau ir tā saplaisājis, ka visa krāsns jamūre no jauna. Padomājiet pirms tērējiet šādu naudu par dekoru mājā. Zemāk bildes, lai redz ka nemūldu tukšu.

H