www.sudzibas.lv Moduland Building SIA Slikts serviss un nekvalitatīva prece

Moduland Building SIA - Slikts serviss un nekvalitatīva prece

Sūdzība par ražotāju
Moduland Building OÜ – no igaunijas
SIA Moduland Jumta kopnes

Sudzības vispar nerakstu, jo tam nav laiks, taču šoreiz esmu ļoti vīlies.

Sveiki, tā ka māju neesmu vel pabeidzis, tad nav daudz laika gari rakstīt jo taisjos so sūdzibu publiski ielikt internetā vēlak, taču esmu ļoti neapmierināts ar SIA Moduland / Moduland Building OÜ jumta kopnēm.

1)Sakot jau ar to ka es aizsutiju mājas projektu, un man bij atsūtīts nepilnīgs piedāvāums, vai nu nekompitences pēc, vai arī iepejams lai viņu jumts liktos lētāks, jo bij runāts ka ar viņu kopnem bus 20% ieteupijums.
Bij runāts ka no kopnēm būs arī istabas izbūve gan garāža, tad tika izlabots un atkal tika atsutits TIKAI ar garazu, bet atkal bez istbaas, tad man trešo reizi bij jāmaca ražotājam kā izskatas projekts lai SIA Moduland saprastu ka jazime kopnes.

2)Mājamais solis, SIA Moduland teica ka kopnes bus no Igaunijas un nebus PVN, uz to ari cereju, samaksaju avansu, un pēkšņji avansa atlikumam bij jamaksa PVN, jo tagad kaut ks mainijies kas nebij atrunāts, un uz ko zaudeju 500eur. Samaksāju

3)Atnāca kopnes, rasejumā vis izskatjās kartibā, jo es nesmu arhitekts, un 3x sutiju projektu ko bij veidojis arhitekts ar buvinzenieri. Taču izrādas ka tomer 4kopnes bij pamaz, un lai es pabeigtu jumtu un jumta licejiem man nebutu jamksā par dīgstāvi biju spiests vel sutīt papildus 4 kopnes kas man izmaksāja 500Eur.

4)Garāžas kopnem apakšējā daļa arī bij par isu katrā malā par 20cm, nācās piemaksāt celtniekiem par papildus daru uz ko aŗi zaudēju vismaz 100eur.
5)Arhitektam aiz sienu frontoniem katrā malā bij paredzētas vel 2 spāres, Moduland šo neparedzēja, uz ko vel nācas zaudēt ar celtnieku darbu 150eur

6)Kopnem bij paredzeti iezāģi kurus liek uz mūrlatas, to arī nebij, par ko atkal nācās maksāt celtniekiem
7)Piegāde objektā bij parvelti ka bij rakstits ligumā, taču par visiem pārpratumiem man arī solija ka izkraušana objektā būs pa velti, šo naudu smaksāju ceļamkrānam, taču kompensāiju tā arī nesmu vel saņemis.

Dīkstāves dēl esošie celtnieki objektu pameta, un man bij jāņem citi, uz ko vel zaudēju 500eur.

Neisaku nevienam nekad sastrādāties ar šo ražotāju, Jūs vairāk vai mazāk apvardos un apzags, uztaisīs nekvalitatīvi, kaut kas nebūs piedāvājumā un lētāk nebūs.

Kopējie zaudējumi aptuveni 1000-2000 no tā ko solija, plus nesmu taga parliecināts par kvalitāti.

Cik saprotu par šo visu atbildigs ir
Martin Marjapuu
CEO
+372 5802 [slēpt]@moduland.eu

Kā arī firmai latvijā kas to riktē VID ir
VID administrētie nodokļu parādi, EUR 7 538.00 uz 07.11.2020Kaut kas tur nav tīrs.
Aktīvs
Uzņēmējdarbības forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, Mikrosabiedrība
Reģistrēts nosaukums SIA "Moduland Building"
Reģistrācijas numurs, datums 40003769007, 19.09.2005
PVN numurs LV40003769007 (ar 03.08.2020)Eiropas PVN reģistrs
Reģistrs, datums Komercreģistrs, 19.09.2005
Juridiskā adrese Raunas nov., Raunas pag., Rauna, Smiltenes iela 11, LV-4131Pārbaudīt adreses īpašniekus
Pamatkapitāls 2,844 EUR, reģistrēts 06.10.2017 (reģistrēta apmaksa 06.10.2017: 2,844 EUR)
CSDD CSDD reģistrētie transportlīdzekļi

Oriģiālā lapa liekas ir http://www.moduland.ee/

Moduland Building OÜ toodab ogaplaatliidetega sertifitseeritud puitkonstruktsioone (katusefermid ja sarikad, Posi-Joist ehk puit-metalltalad ning betooni ja sildade raketised).

#Jumtakopnes #modulandjumtakpnes #sudzibamoduland

C carlik 27.10.2021

Man arī negatīva pieredze ar SIA Moduland, kas saistīts ar to, ka firmas konstruktors neņema vērā manas mājas projektu, bet uzprojektēja kautko pavisam citu. Piekrītu arī tam ka, atbildīgais Martins nerisina problēmas. Nevienam neiesaku šo firmu!