mob.t.SAMSUNG J 600 - NEIEVĒRO LĪGUMU

Uz līguma pamata iegādātais tel. SAMSUNG J 600 IMEI 358249010802701 sākot ar ceturto lietošanas mēnesi sistemātiski atrodas garantijas remontā.Slēdzienu par neatbilstību velk garumā vismaz 1, 6gadus un beidzot 08.07.2009 atzīst ka telefons neatbilst līguma noteikumiem un paredz nomaiņu kuru neveic bet piespiedu kārtā vēlas lai klients lauž iepriekšējo līgumu ar visām izrietošām sekām ieskaitot līgumsoda maksāšanu un tad varēšot.
15.07.2009.atkārtotā vēstulē DT MOBILE turpina iesākto par līguma lauzšanu.Citu analogu tel.nevarot izsniegt jo rūpnīca neražojot šo modeli.Tai pašā laikā apzvanot tirdzniecības vietas saņēmu atbildi ka šie telefoni ir pieejami un pie tam lielā skaitā!!!
LMT skaidro ka līguma lauzšanas gadījumā es kā klients zaudēšu visas atlaides!!!
DAŽUS GADUS IEPRIEKŠ BIJA LĪDZĪGA SITUĀCIJA AR SIA"PĒRKONS UN DĒLI" UN TELEFONS MOMENTĀNI TIKA SAMAINĪTS PRET ANALOGU MODELI.
Nesaistaties ar DT MOBILE jo ļoti negodīgā veidā izrīkojas ar klientiem
DT MOBILE neatzīst ka telefons ar tā apmaksas brīdi ir Abonenta īpašums.
Uz šodienu telefons atrodas pie Dt MOBILE un tādejādi šī firma ir piesavinājusi manu īpašumu

V

G GE 21.07.2009

jaa jaa peerciet veel sitos biidaamos meeslus tur jau no saakuma skaidrs ka tie kontakti kas savieno abas telefona daljas ilgi neies, man muterei tak ar no saakuma nojuka kamera( nevareeja iesleegt raada lai pagaida un beigaas neatver) un peec tam vispaar displejs pazuda.

A ads 21.07.2009

DT MOBILE šāda rakstura darbības ir likumsakarīgas jo Patērētāju tiesību aizsardzības centrs neko būtisku šeit nedara!Izskatās ka notiek šī sia DT MOBILE interešu lobēšana un iespējams ka šī darbošanās būtu jāpavēro Prokuratūrai lai pieliktu punktu līgumu neizpildei un savu neizdarību novelšanai uz klientu pleciem pašiem paliekot sausā...

A aicis 21.07.2009

Un vai tad tas kas ražoja un tas kas lietoja nemaz nav vainīgi?Tikai tirgotāji un remontētāji?

J Jānistoaicis 22.07.2009

Ja padomju laikā ražoja tā, lai kalpo, tad tagad neviens nevēlas ražot tā, lai kalpotu ilgi, bet lai tu ātri dotos nomainīt. Citādi, kā izdzīvotu ražotājs, ja viņš uzražotu tādus telefonus, kas būtu lietojami 20 gadus??

Z Zuze 23.07.2009

Man jau 3 gadus ir šis pats modelis, nekādas vainas, šie kā sauktie "bīdāmie mesli" ir daudz ērtaki par atveramajiem, kurus ar vienu roku steidzama situācijā nekad nevar atvērt. Žel ka autoram ta sanāca...

Q qwer 23.07.2009

Un kādus līgumsodus paredz!!!
PILNĪGI TOTĀLS LMT UN DĪLERU lobēšanas veids jo ja otrajā dienā laužat līgumu tad kopējie jūsu izdevumi būs:
3, 43x24+pirkuma maksa=82, 32Ls +pirkuma maksa
Ja jums izsniegtais telefons neglābjami saplīst jūs dabūsiet maksimāli tikai SAVU PIRKUMA MAKSU!!!Un tas notiek mūsu valstī...
Kur Patērētāju tiesību aizsardzības centrs??Varbūt neredz bet liekas ka lobē jo nav dzirdēts ka kāds no prasītājiem par mobilo telefonu un Dīlera pārkāpumiem (atsakoties izsniegt klientam citu adekvātu telefonu) saņem par šādiem telefoniem sakarīgu atzinumu ja viņiem raksta.
Izskatās ka roka roku mazgā un pie tam PTAC esot ekonomikas ministrijas pakļautībā.
Sviests

Z zai..ka 23.07.2009

Pērkons un dēli ir pavisam cita nostāja jo viņi strādā uz klientu!!!
DUAL pakalpojumus iesaku neizmantot jo publiskā autoritāte ir zem katras kritikas un viņiem vienmēr taisnība jo iespējams ka visiem jau samaksāts un vari kā klients griezties kur gribi jo atbilde skanēs:KLIENTS PATS VAINĪGS!!!

K kniipa 08.08.2009

Pilnīgas muļķības ''atzīst ka telefons neatbilst līguma noteikumiem un paredz nomaiņu kuru neveic bet piespiedu kārtā vēlas lai klients lauž iepriekšējo līgumu ar visām izrietošām sekām ieskaitot līgumsoda maksāšanu un tad varēšot.''
pati nesen mainīju telefonu, līgumu man lauza, bet neko maksāt nelika...atgrieza visu iepirkuma summu un ļāva izvēlēties jaunu modeli...

A alda 10.08.2009

DT MOBILE nav uzticams līgumpartneris
Ejiet uz Pērkons un dēli un Jums tādas problēmas nebūs.
Ja neatbilstošs aparāts tad apmaina un nekādu problēmu nav