www.sudzibas.lv MobTehserviss Neprofesionāls serviss

MobTehserviss - Neprofesionāls serviss

Labdien!

Biju aizdzinis mašīnu uz šo servisu, jo tuvākais dzīvesvietai, sākumā nobrīnījos - serviss patukšs , mūsu laikos tas jau liecina ka kaut nav kārtībā. Tehniskās niansēs neiedziļināsimies, bet īss rezumē: augstprātīga attieksme pret klientu, remonta izmaksas pa telefonu nosauc vienas, bet atbraucot pēc mašīnas jau citas. Tas būtu sīkums, ja darbs tiktu veikts kvalitatīvi, jo pēc šī servisa apmeklējuma man nācās braukt uz citu, lai to pašu darbu izdarītu kārtīgi ( darba procesā bija pieļāvuši rupju kļūdu, ko pēc tam neizlaboja, bet par kļūdas labošanu jau prasīja naudu).
Uzticību manās acīs šis serviss bija zaudējis jau ar pirmo saskarsmi.

Dannii Disaster 29.01.2014

Man seit kaut kur ari ir ievietota sudziba par so servisu. Es biju LOTI dusmiga, kad sapratu, ka mani megina apsmaukt. Mani tas pilnigi tracina, kad servisa meistari, kad ierauga sievieti, uzreiz sak "gudri" runat un stastit, ka man vajag labot/mainit to, kas man masina vispar nav!!

Tas mani bija pilnigi izvedis no pacietibas!

Attieksme, protams, ir Padomju laiku limeni, bet tas mani uztrauc vismazak. Bet to, ka viniem pie servisa pastavigi blandas kaut kadi urlas - to es gan esmu pamanijusi. Vini nav ne meistari, ne klienti, bet vairakas reizes tie aizdomigie subjekti tur redzeti. Bail masinu atstat!

Es ari dzivoju netalu un zinu visus vietejos servisus. Sis serviss vienmer ir tukss, jo tas jau pastav sen, un servisam jau izveidojusies konkreta reputacija - visi vietejie zin kas un ka.

Vispar, Krustabaznicas iela ir kadi 5 servisi pec kartas, un tikai viens no tiem ir normals.

G Gita OsE 28.12.2017

Ja nav noslēpums - kurš ir tas normālais? Arī esmu no šī rajona un patreiz tieši domāju uz kuru servisu mašīnīti sūtīt piekrāsot.

L Laura-Agate Ots 16.12.2018

Nu ko lai saka ja ir problēmas naktī vai vakarā nav vērts zvanīt kaut arī tas skaitās diennakts serviss... Vienkārši sakot jēga likt ka diennakts ja pat elementāri nevar atbildēt uz telefona zvanu. Tāpēc tie kas nav vietējie Rīga cilvēki nezvaniet nav vērts tāpat neviens necels.