www.sudzibas.lv Mobpartstore.lv Pasūtījuma nekorekta izpilde, nekontaktēšana

Mobpartstore.lv - Pasūtījuma nekorekta izpilde, nekontaktēšana

No šī internet veikala es pasūtīju nelielu batareju-akkumulatoru. Samaksāju ar pārskaitījumu. Tad ilgi prece netika piegādāta - ap 1,5 nedēļas. Un no veikala ne ziņas. Tad es sāku zvanīt uz veikalu - telefons neatbild. Zvanīju darba dienās darba laikā vairākas dienas. Neviens neceļ klausuli. Rakstīju uz viņu e-pastu, tad zvanīju uz viņu banku. Un iespējami tas kaut kā šo veikalu pamudināja izpildīt pasūtījumu. Man jau nākamajā dienā atnāca sms, ka varat pakomātā saņemt preci. Pakomātā bija iepakojums, uz kura etiķetes bija rakstīta korekta prece, korekts modelis. Bet kad atvēru iepakojumu, tur bija cita prece, ar citiem parametriem un izmēriem. Tādējādi man atsūtīja kaut ko, lai man tikai dotu kaut ko. Šādā veidā mani apmānīja. Naudu paņēma, bet pasūtīto preci nepiegādāja, kaut gan dokumentos viss bija korekts. Tad es atkal mēģināju sazvanīt veikalu, lai apmainītu preci - atkal neviens neatbild. Aizsūtīju e-pastu - pat pēc 4 mēnešiem neviens man neko nav atbildējis. Tādējadi es neiesaku kaut ko pirkt no šī interneta veikala. Veikalam nav savas adreses (mājas lapā tas nav norādīts, epasts ir Latvijas e-pasts, vienīgais tālruņa numurs ir no Igaunijas (telefona kods ir +372) , bet pati prese atnāca no Lietuvas adreses, veikala mājaslapa ir no Latvijas. Tādējādi interneta veikals ir maksimāli nekorekti izveidots un darbojas. Klientu atbalsts galīgi nestrādā. Kļūdu novēŗšana galīgi nestrādā. Neperciet tur neko. Labāk ejiet uz interneta veikalu, kur mazliet dagāk, bet tam ir sava darbības vieta, kur preci var saņēmt no konkrēta darbinieka, kur ir laba klientu apkalpošana un ar labu reputāciju.

I