www.sudzibas.lv MOBIUS Man noteikti nav pa ceļam

MOBIUS - Man noteikti nav pa ceļam

"MUMS IR PA CEĻAM!" Tāds ir Mobius sauklis. Ir jau ir pa ceļam... cerams uz kādu tiesībsargājošu iestādi, kur šim diletantu baram, kas uzskata, ka "apkalpo operatīvi un nodrošina kvalitatīvu remontu maksimāli īsā laikā". Skarbā realitāte ir tāda, ka apkalpoāna ir ne tikai neoperatīva, bet rupja un neadekvāta (cilvēciski), un remonts ir ne tikai nekvalitatīvs, bet nožēlojams.
Pēc diviem mēģinājumiem mana telefona displeja stikls tika nomainīts. DIVIEM. Teorētiski vajadzētu tikai vienu. Tagad gan pilnīgi vienalga, kā un cik ilgā laikā tika mainīts stikls displejam. Jautājums par attieksmi, ko saņem klients.
Servisā - veikalā strādā kāda efektīga blondīne (standarta D izmēra krūtis, lokaini blondi mati, lakoti nadziņi, pārmālēts ģīmis).
Attieksme - galēji negatīva. Būtībā robežojas ar ņirgāšanos par klientu. Šodien man tika paziņots, ka telefonam varēju doties pakaļ pirms svētkiem, bet viņa to nepateica, jo es "nemāku runāt". Nemaz neminot klausules nosviešanu un nespēju adekvāti atbildēt uz jautājumiem. Rodas sajūta ka jaunkundze nav pamatskolā realizējusi visu izdomāto draņķību un dara to tagad.
Smadzeņu izmērs - XXS (to pierādīja viņas izteikumi, ka apmainītais stikls nav ieplīsis, bet tikai iesprādzis. Man kā filologam tomēr liekas, ka ieprādzis un ieplīsis konkrētajā kontekstā nozīmē vienu un to pašu. Dabā stikls izskatījās kā caur smilšu katsi izvilks un gar sienām nodauzīts).
Veikala - servisa vadītājas attieksme - negatīva. Es esmu vainīga, ka nomet klausuli, būtībā reāli melo un neuzskata par vajadzīgu atvainoties.
Panācu apaļu NEKO!!!

G

E Elīna 27.06.2008

Mobius veikalā un darbnicā vispār nevienam neiesaku nevienam neko pirkt jo tur vispār vini neko nemaina kautvai viniem butu tads pienakums to darīt, mans telefons vairākas reizes ir bijis darbnīcā un viņi var teikt neko nav salabojusi jo pec memesa atkal tā pati vaina un naudu vini ari netmaksā... vispar taja veikala nav kvalitativas preces !!!

L Lilly 27.06.2008

Esmu iepirkusies Mobius veikalā. Pirms gada nopirku telefonu ( nav mazcenas) un joprojām strādā un nekādu problēmu nav bijis.