www.sudzibas.lv 1a.lv Pasūtījumi

Mobilukss - Pasūtījumi

Bieži veicu dažādus pirkumus internetā, tai skaitā arī www.1a.lv, bet pēdējā mēneša laikā man ir liela vilšanās šajā iestādē. pasūtīju preci- videokarti, atnāca apstiprinājuma e-pasts. kad iegāju www.1a.lv un apskatījos savā profilā, 1a nomainīja manis pasūtīto preci uz citu. Prece ļoti līdzīga manis pasūtītajai, bet tomēr cita (pasūtīju MSI GF GTX 650TI 2GB PCIE TF 2GD5/OC BE, Bet viņi nomainīja uz MSI GF GTX650 TI 2GB GDDR5 PCIE N650TI 2GD5/OC). Tas viss bez manas ziņas. Tikai priecājos, ka nemaksāju ar priekšapmaksu. Vēl es novēroju kā viņi mānās ar atlaidēm. Bija doma nopirkt xbox 360 konsoli 500 gb, kurai tur ir "nenormālas"atlaides - vienu dienu 178 no 350 eur otrā 180 no 220 eur trešā 183 no 304 eur. Cito veikalos bez atlaides ir lētāk :) Sajūta, ka visus uzskata par idiotiem. Pirms dažām dienām pasūtīju preci, kuras pasūtījumu atcēla veikals, jo pateica, ka bija kļūme sistēmā un kā šī prece nav tik lēta :(

G

1a.lv Pārstāvja atbilde 15.04.2015

Labdien Gunti! Mūsu mājaslapā radās kļūda tehnisku problēmu dēļ, kā rezultātā, preces cena tika norādīta neadekvāti zema. Diemžēl, esam spiesti atteikt šādu pasūtījumu. Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē . :)